dr n. med. Roman Krupinski

Endokrynolog

Niezwykły lekarz, wybitny chirurg, niesamowity człowiek - trudno mi wyrazić wdzięczność za jego pracę, fachowość, wsparcie na każdym kroku, profesjonalizm i serdeczność, które pozwoliły całej mojej rodzinie przetrwać bardzo ciężkie chwile. To człowiek, który dzięki swoim umiejętnościom i olbrzymiemu doświadczeniu potrafi dokonać cudów i uratować życie w bardzo trudnych sytuacjach. Okazuje choremu niesamowitą troskę, nawet wtedy, gdy ten po operacji zostaje przeniesiony na zupełnie inny oddział - odwiedza, czuwa, dopytuje o samopoczucie... a nawet dzwoni do szpitala w swoje dni wolne od pracy, by upewnić się, że wszystko przebiega bez powikłań. Zaczepiony na korytarzu pamięta szczegóły choroby i badań, zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Człowiek ze złota.

Pan Doktor jest wielkim profesjonalistą, niezwykłym "operatorem" trudnych przypadków, moja tarczyca była trudnym przypadkiem i Pan Doktor spowodował, że żadne komplikacje nie miały miejsca. Wizyty u Pana Doktora to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Oby tak wyglądała nasza służba zdrowia i takich lekarzy żebyśmy mieli do końca świata, wszystkim tego życzę.

Niezwykły człowiek. Uprzejmy, cierpliwy, słowny, gotów poświecić czas pacjentowi i po sto razy objaśniać i odpowiadać na pytania, dodać otuchy. Konkretny do granic możliwości, wybitny fachowiec. Chwale go ja, bo zoperował mnie bez powikłań i problemów. Wziął pod uwagę to ze była to moja pierwsza w życiu operacja, zadbał o to zeby nie było traumy. Chwali personel szpitala, opisując Pana Doktora jako najlepszego fachowca oddziału. Zeby wszyscy lekarze tak pracowali świat byłby lepszy. Polecam, byc pod opieka Pana Doktora to była konieczność, ale i przyjemność