dr n. med. Roman Kuczerowski

Diabetolog, Endokrynolog

Wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie diabetologii i endokrynologii. Udział w licznych badaniach klinicznych II i III fazy jako Wspólbadacz, Badacz i Koordynator Krajowy.

Bardzo polecam usługi doktora - porządne traktowanie mojego hashimoto jest bardzo istotne, zwłaszcza że lekarz pamiętał o diecie i innych elementach leczeniach.

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora. Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Przesympatyczny człowiek, ale przede wszystkim kompetentny, nie zostawia niedomówień, poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi, każdy przypadek traktuje indywidualnie, jakby był to jego jedyny. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, dzięki czemu sprawnie stawia diagnozy i trafnie dobiera leczenie. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Lekarz z powołaniem, pełen profesjonalizmu. Wysłucha pacjenta i poradzi skuteczne zmiany w leczeniu (cukrzycy t.1). Przemiły Doktor. Polecam!

Przemiły Doktor. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Zgłosiłam się z problemem endokrynologicznym, który sprawnie rozwiązał. Ponadto jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Z autopsji wiem, że ma bardzo dobre podejście do pacjentów, stara się wszystko wytłumaczyć co ma związek z chorobą i leczeniem. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!

Żadko dzisiaj spotyka się takiego lekarza który swoją pracę traktuje jak misję. Nadzwyczajny lekarz przy nim czuje się nadzieję na wyleczenie choroby.

Wspaniały kompetentny lekarz, ma trzy specjalizacji, ale zna się bardzo dobrze na każdej dziedzinie medycyny. Uratował wiele osób przed powikłaniami cukrzycy. W kontaktach z pacjentem przede wszystkim widzi problem kliniczny. Więcej takich lekarzy - a chorowanie stanie prawdziwą przyjemnością!