lekarz Roman Lech

Ortopeda

Bardzo dobry lekarz bardzo pomocny a juz w ogole wspaniały specjalista. Nie bagatelizuje pacjenta,wysłucha,zbada . Polecam

DR Roman Lech to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Śmiało mogę polecić tego młodego ale bardzo doświadczonego ortopedę. Doktor szybko zdiagnozował problem z którym do niego trafiłem.

Z pełnym przekonaniem polecam , życząc wiele satysfakcji, sukcesów, gdyż uważam, że ma Pan ogromny potencjał. dziękuję

Bardzo sympatyczny pan ortopeda , podjął się leczenia po wypadku, Nie naciąga pacjentów , zawsze podaje opcje leczenia . W gabinecie ma bardzo czysto i schludnie. Polecam Zuza

Ja jestem bardzo zadowolony z tego ortoedy. Wiem że wszedzie do dobrego lekarza trzeba czekać. Przyjemna przychodnia. Można pocxzekać w komfortowych warunkach. Polecam innym pana Romana.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Wrocław"?

Prywatny Gabinet Urazowo
51-114 Wrocław

Gabinet Lekarski
50-204 Wrocław

NZOZ Provita
Grunwaldzka 7A
59-700 Bolesławiec
NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań