lekarz Roman Nowak

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.

Naprawdę świetny lekarz, mimo, że z powodu kolejki przyjął mnie chwilę po 18, poświęcił mi 15 minut, wszystko dokładnie wyjaśnił, spokojny i kulturalny człowiek. Oby takich lekarzy było więcej!

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam!!! Bardzo cierpliwy i dokładny, nigdy nie zostawi w chorobie i wytrwale będzie dążył do uleczenia! Zdecydowanie polecam!! :)

Bardzo dobry lekarz! Po wielu wizytach u innych lekarzy , jedyny postawił trafną diagnozę i zastosował odpowienie leczenie! Sympatyczny,dokładny,spokojny ... lekarz szukający przyczyny choroby i leczący jej skutki.Polecam !!!

lekarz na 5 kompetętny godny zaufania i polecenia

lekarz na 5 kompetętny godny zaufania i polecenia

Pan Doktor jest bardzo dokładny, ma dużą wiedzę, świetnie tłumaczy,jest uprzejmy,czytelnie pisze recepty,polecam.