dr n. med. Roman Ostojski

Traumatolog, Ortopeda

dr Ostojski jest wyśmienitym specjalistą. Miałem robioną artroskopię i po 6 tygodniowej rehabilitacji znowu gram w squasha polecam wszystkim mającym problemy ortopedyczne.

polecam wszystkim mającym problemy ortopedyczne.

Jest to wspaniały lekarz, dzięki niemu obecnie mogę chodzić. Szybko zdobył dla mnie miejsce w szpitalu i szybko zoperował. POLECAM.

POLECAM.

Jeśli moja opinia może komuś pomóc w wyborze lekarza to szczerze polecam dr Ostojskiego. Wykonał rekonstrukcję więzadeł w moim prawym kolanie po której czuje się bardzo dobrze. Poza tym jest dobry kontakt z Doktorem, rzetelna informacja. Ja jestem zadowolony. Polecam.

Bardzo dziękuję Panu Dr Ostojskiemu za zoperowanie kolana (zerwane więzadła) i Paniom rehabilitantkom z Ostomedu za super podejście do pacjenta i świetną rehabilitację. Czuję się znakomicie. Pozdrawiam, Arek W.

Pozdrawiam,
Arek W.

Problem wypadającego barku/ jeden niespodziewany ruch i bark poza stawem/. Operował mnie Dr. Ostojski i efekt przeszedł moje oczekiwanie, bo myślałem, że może da się coś poprawić, ale zeby było całkiem dobrze, to nie dowierzałem.Tymczasem jestem po prostu zdrowy "na bark" i ogromnie wdzięczny. Życzę wiele szczęscia w Nowym Roku. Andrzej

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk