dr n. med. Roman Puskarz

Witam miałam styczność z P Dr Puskarzem w szpitalu w lipcu tego roku na oddziale ginekologicznym także nie mam zastrzeżeń jak dla mnie był bardzo miły, przyjemny itd takze jak dla mnie GODNY POLECENIA PAN DR PUSKARZ!!!! pozdrawiam:))

Z panem doktorem styczność miałam w szpitalu. Jeśli chodzi o zachowanie to musi nad nim popracować raz jest miły i uroczy a już następnego dnia oburzony i nie miły. Ogólnie jako specjalista jest dobrym lekarzem, choć mógłby być trochę delikatniejszy podczas przeprowadzania badania.

Jestem pacjentką pana doktora z Ząbkowic Sląskich.Przez całą zagrożoną ciażę opiekował się mną b.dobrze .Dzięki panu Puskarzowi urodziłam zdrowego syna. Tylko raz byłam u pana doktora prywatnie później sam zaproponował i przyjmował mnie w poradni w szpitalu gdzie miałam potrzebne badania i usg.DZIĘkuje panie doktorze.Polecam!

Polecam bardzo dra Puskarza, leczyłam się u niego prywatnie, dodam że skutecznie i nigdy nie narzekałam na jego podejście czy kompetencje, przy okazji miły i taktowny człowiek. Miałam do czynienia z nim także leżąc na patologii ciąży w szpitalu, mimo że wtedy pracował na innym oddziale zawsze się mną opiekował, interesował moimi wynikami i samopoczuciem. Podczas porodu niestety go nie było, gdyż było to święto i dodatkowo niedziela, ale na sali pooperacyjnej pojawił się i mi pogratulował, dodam, że w ubraniach prywatnych był i nie miał w tym dniu dyżuru, co świadczy o tym, że Pan doktor bardzo dba o swoje pacjentki.

Polecam tego doktora, chociaz nie po kazddej wizycie jestem całkowicie zadowolona. Czesto mam wrazenie, że przyjmuje mnie "za kare" tak na "odczep się babo",jest dobrym lekarzem-specjalistą tylko czasami mogłby sie bardziej postarać, zainteresować. jesli nie pytam to nie tłumaczy, a jak zapytam to udziela w maire satysfakcjonujacych mnie odpowiedzi. Duzym plusem jest to, że mozna przyjsc do niego do szpitala w razie W i na pewno nas przyjmie, czy wypisze recepte, czy zbada.

Osobiście odczuwam komfort i bezpieczeństwo mając TAKIEGO SPECJALISTĘ.

Osobiście odczuwam komfort i bezpieczeństwo mając TAKIEGO SPECJALISTĘ.

Polecam jak najbardziej świetny specjalista . prowadził moje obie ciąże , w szpitalu pomagał i podtrzymywał na duchu . Zna swoje pacjentki , jest bardzo miły i delikatny. Na wizycie czuje się wyluzowana .

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam, a spotkałam ich niestety wielu... Zawsze miły, rzetelny, profesjonalny (nie tylko podczas prywatnych wizyt, ale również w szpitalu). To lekarz z powołania. Polecam wszystkim.

Miałam z nim styczność kilka lat temu w szpitalu.Znalazłam się tam z powodu bólu brzucha we wczesnej ciąży.Tego jak mnie potraktował nie zapomnę nigdy.Może i jest miły ale jak mu się da kasę,prywatnie.Mylił fakty(mówił że miałam krwawienie,że mnie badał-guzik prawda).Spytałam pózniej jak moje dziecko,to się wydarł,jakie dziecko,co ja gadam.Na odchodne bąknał że on to by "TO" usunął.Byłam załamana,dobrze że zaraz potem trafiłam do kompetentnego lekarza,dziś mam wspaniałą córkę.Ale co przez niego przeszłam to nawet wrogowi nie życzę.Dobry to jest ale chyba tylko w usuwaniu i kasowaniu.Tyle w temacie.Nie polecam zdecydowanie!

Godny polecenia, prowadził moją ciążę od początku do końca.

Godny polecenia, prowadził moją ciążę od początku do końca.