lekarz Roman Rowiecki

Protetyk, Stomatolog

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Miły uprzejmy bardzo kompetentny.Widać że zna się na tym co robi .Dysponuje odpowiednim wyposażenie gabinetu ,materiałami i wiedza.

Milo i sprawnie a co najwazniejsze bez naciagania jak to w innych gabinetach w tym miescie.Cena za leczenie nie jest wygorowana.Polecam

Od ponad 12 lat przyjeżdżam z Opola do pana Rowieckiego..... Ktoś powie:kwestia przyzwyczajenia... Nie: FACHOWOŚĆ! Ostatnio byłam zmuszona do skorzystania z usług innego (także polecanego) stomatologa i.... porażka! Do zobaczenia w gabinecie!

Super dentysta nie jest drogi I szybko mozna umowic sie na wizyte.za krone porcelanowa dalam 450 zl.,gdzie w Twoim usmiechu wyceniono ja na 1500. W dwa tygodnie wyleczyl mi wszystkie zeby.godny polecenia,spokojny I wykonuje dobra prace,polecam go jak najbardziej.:)

to jest moj lekarz, od dzieciecych lat, pamietam jak jeszcze przyjmował w domu prywatnym , fajny , miły, spokojny, za duzo nie mowi, ale ja sie zawsze wszystkiego wypytuje, bo chce wiedziec, on zas od siebie powie tylko to co jest istotne,..no i w sumie to dobrze, bo w czasie zabiegu zajmuje sie zebem ,a nie jeszcze tłumaczenie co i jak i po co , a dlaczego...ja pytam zawsze po zabiegu, a on chetnie udziela odpowiedzi..naprawde dobry lekarz, moze sie w gabinecie nie przelewa, nie wiadomo czego tam nie ma, ale najwazniejsza jest reka stomatologa i umiejetnosci, wiedza... nie jest latwo dostac sie na wizyte z dnia na dzien, swiadczy to o tym , ze ludzie cały czas sie do niego zapisuja i lecza zeby...moj najlepszy dentysta, przekonalam sie, ze nie ma co eksperymentowac, byłam raz plombowac zeba w jednej z poradni, bedzo sie reklamujacej w dzierzoniowie, wspaniały sprzet i jeszcze nie wiadomo co.. , ale nie byłam zadowolona ...wole mało mowiacego Rowieckiego, z doswiadczeniem , i charakterem , pozdrawiam ...:)

Wciąż poszukujesz "Protetyk Dzierżoniów"?

Osiedle Tęczowe 5g
Dzierżoniów

Centrum Stomatologiczne Twój Uśmiech
ulica Kopernika 3a
58-200 Dzierżoniów

Specjalistyczny Gabinet Protetyki Stom
ul.Piastowska 42i
Dzierżoniów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DENTITIO"
ulica Królewska 30
51-215 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarska Praktyka Specjalistyczna "Krio-Dent"
Bielawska 14a
58-200 Dzierżoniów