lekarz Roman Rowiecki

Protetyk, Stomatolog

Zepsuł zęba i wziął za to kasę. Musiałam wydać pieniądze dwa razy, żeby inny dentysta po nim poprawiał.

Poszedłem z uszczerbionym zębem z przodu, który mnie nie bolał, a on spiłował mi tył zęba po czym zaczął się ból. Po tygodniu wróciłem, gdyż ból nie ustawał. Nałożył dużą warstwę żywicy przez co skrzywił mój zgryz, a ząb dalej bolał. Po trzeciej wizycie naprawił zgryz, ale ból dalej pozostał. Nawet nie pofatygował się na koniec wizyty sprawdzić czy ból dalej jest, po czym, kiedy sam powiedziałem, że dalej czuję odsłonięty nerw powtarzał dalej, że ból minie. Przez jego zabieg nie mogę nawet normalnie czegoś zjeść. Nie polecam tego pana ...

Poszedłem z uszczerbionym zębem z przodu, który mnie nie bolał, a on spiłował mi tył zęba po czym zaczął się ból. Po tygodniu wróciłem, gdyż ból nie ustawał. Nałożył dużą warstwę żywicy przez co skrzywił mój zgryz, a ząb dalej bolał. Po trzeciej wizycie naprawił zgryz, ale ból dalej pozostał. Nawet nie pofatygował się na koniec wizyty sprawdzić czy ból dalej jest, po czym, kiedy sam powiedziałem, że dalej czuję odsłonięty nerw powtarzał dalej, że ból minie. Przez jego zabieg nie mogę nawet normalnie czegoś zjeść. Nie polecam tego pana !!!

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! Miły uprzejmy bardzo kompetentny.Widać że zna się na tym co robi .Dysponuje odpowiednim wyposażenie gabinetu ,materiałami i wiedza.

Milo i sprawnie a co najwazniejsze bez naciagania jak to w innych gabinetach w tym miescie.Cena za leczenie nie jest wygorowana.Polecam

Od ponad 12 lat przyjeżdżam z Opola do pana Rowieckiego..... Ktoś powie:kwestia przyzwyczajenia... Nie: FACHOWOŚĆ! Ostatnio byłam zmuszona do skorzystania z usług innego (także polecanego) stomatologa i.... porażka! Do zobaczenia w gabinecie!

Super dentysta nie jest drogi I szybko mozna umowic sie na wizyte.za krone porcelanowa dalam 450 zl.,gdzie w Twoim usmiechu wyceniono ja na 1500. W dwa tygodnie wyleczyl mi wszystkie zeby.godny polecenia,spokojny I wykonuje dobra prace,polecam go jak najbardziej.:)

to jest moj lekarz, od dzieciecych lat, pamietam jak jeszcze przyjmował w domu prywatnym , fajny , miły, spokojny, za duzo nie mowi, ale ja sie zawsze wszystkiego wypytuje, bo chce wiedziec, on zas od siebie powie tylko to co jest istotne,..no i w sumie to dobrze, bo w czasie zabiegu zajmuje sie zebem ,a nie jeszcze tłumaczenie co i jak i po co , a dlaczego...ja pytam zawsze po zabiegu, a on chetnie udziela odpowiedzi..naprawde dobry lekarz, moze sie w gabinecie nie przelewa, nie wiadomo czego tam nie ma, ale najwazniejsza jest reka stomatologa i umiejetnosci, wiedza... nie jest latwo dostac sie na wizyte z dnia na dzien, swiadczy to o tym , ze ludzie cały czas sie do niego zapisuja i lecza zeby...moj najlepszy dentysta, przekonalam sie, ze nie ma co eksperymentowac, byłam raz plombowac zeba w jednej z poradni, bedzo sie reklamujacej w dzierzoniowie, wspaniały sprzet i jeszcze nie wiadomo co.. , ale nie byłam zadowolona ...wole mało mowiacego Rowieckiego, z doswiadczeniem , i charakterem , pozdrawiam ...:)

Mam okropne problemy z zebami, odwiedzalam chyba wszystkich specjalistow w dzierzoniowie i zdecydowanie Pan Roman jest najlepszy

spokojny, miły lekarz budzi zaufanie dobrze wykonuje swoją prace. Tlumaczy co jest z zebem i co będzie robił Jest stosunkowo niedrogi. Ma mały miły gabinecik i nie zdziera kasy jak kilka "wypasionych" gabinetów w naszym miescie. Jedyny minus to w porównaniu z innymi stomatologami to w mało delikatny sposób robi znieczulenie

spokojny, miły lekarz
budzi zaufanie
dobrze wykonuje swoją prace. Tlumaczy co jest z zebem i co będzie robił

Uwazam że jest dobrym lekarzem, nie oczekiwałam długo na wizytę.

Uwazam że jest dobrym lekarzem, nie oczekiwałam długo na wizytę.