lekarz Roman Setkiewicz

2,1
1,9
1,8
1,6

Straszne rozczarowanie, jako niezaszczepiona pacjentka odmówiono mi badania ginekologicznego, leki wypisano na podstawie moich obserwacji i opini i badań sprzed 7lat które pokazałam. Na prośbę, że miałam cytologie 4lata temu i chcę nową padła odpowiedź że nie wykona bo bez cytologi się nie umiera, a ja niezaszczepiona jestem zagrożeniem dla niego i pacjentek na zewnątrz. Wizyta była na NFZ. Czuję się jawnie dyskryminowana!!! Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza!!!

Zdecydowanie nie polecam. Zamiast pomagać szkodzi i w dodatku ma wszystko w d... Po wypisie ze szpitala nie spojrzał nawet na wyniki badań i dodał że muszę sobie sama radzić...

Lekarz beznadziejny. Będąc w 5 tygodniu ciąży nie zdiagnozował jej i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne. Chwała że po dwóch miesiącach zauważyłam że jestem w ciąży bo zamiast witamin serwowałam dziecku hormony. Podczas kolejnej wizyty zdiagnozował ciąże, nie skierował na żadne badania. Wiedział z wywiadu że ciąża jest wysokiego ryzyka, nie założył nawet karty ciąży. Na koniec stwierdził że nie będzie prowadził mojej ciąży bo nie odpowiadam mu jako pacjentka, przyjmuje na NFZ. Mam nadzieję że z dzieckiem będzie wszystko w porządku. Nikomu nie polecam.

czy ktos wie gdzie teraz prywatnie przyjmuje doktor roman setkiewicz

czy ktos wie gdzie teraz prywatnie przyjmuje doktor roman setkiewicz

nie wiem czemu jest tyle zlych opini na jego temat, mam 24 lata i lecze sie u niego moim zdaniem jest dobrym lekarzem może faktycznie trzeba go ciągnąć za jezyk ale mialam u niego przeprowadzony zabieg 2 lata temu i nadal jest wszystko dobrze

Nie polecam. Sam fakt braku jakiejkolwiek i kiedykolwiek kolejki świadczy o lekarzu.

Nie dość, że gbur, to jeszcze nie potrafi postawić prostej diagnozy.

Nie dość, że gbur, to jeszcze nie potrafi postawić prostej diagnozy.

Raz przez przypadek trafiłam do tego Pana doktora, ponieważ mój lekarz wziął wolne. Zdecydowanie NIE polecam.

moi mzdaniem ten lekarz powinien odejsc juz na emeryture. trudno jest z nim sie dogadac.jest taki "sztuczny" w rozmowie. przy kazdej wizycie a mam ja co miesiac ,gdyz jestem w ciazy(8mies) to za kazdym razem robi to samo minute mi posiweci i tyle. zdecydowanie NIE poleca tego lekarza,zwlaszcza osba ciezarnym.

LEKARZ TEN NIE ZAUWAŻYŁ ZE W 20 TYG MAM W SOBIE MARTWA CIAZE!! NIC DODAĆ NIC UJAĆ!!