dr hab. n. med. Roman Smolarczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Pana Doktora poleciła mi koleżanka,której Pan Prof. prowadził 2 ciąże. Bardzo fachowo się mną zaopiekował. Profesjonalista w kazdym calu.

Liczy się tylko kasa....dr najzwyczajniej na świcie był mną zainteresowany tylko podczas prywatnych wizyt- w szpiatlu udawał,ze mnie nie zna.

Teraz po 8 latach bezskutecznych prób zajścia w ciążę i po przeczytaniu setek artykułów, rozmów z innymi lekarzami niestety wiem, że pan doktor fachowcem nie jest. Chęć zarobienia dzięki firmie farmaceutycznej uspiły jego czujność. Mając książkowe objawy PCO, nie tolerując pigułek antykoncepcyjnych z rozwalonymi hormonami, nie miał pan doktor innej rady jak kolejne tabletki. Miesiączki od 1 do 32 dni nie stanowiły problemu, cykle od 7 do 96 dni też nie były niczym nadzwyczajnym. To że sam nie robi usg też jest dla mnie dziwne. W szpitalu na usuwaniu torbieli i polipów kiedy okazało się, że jestem jego byłą pacjentką i nie zamierzam kryć się z tym zwyczajnie mnie ignorował. Oby było mniej takich lekarzy.

polecam, bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

polecam, bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

ciekawa jestem dlaczego pacjenka ma oceniać kompetencje lekarza czy to jest możliwe? Pytanie to nie powinno sie znależć w opiniach.

To zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim się zetknęłam!!! Na wizycie u Pana Profesora ma sie swiadomosc, że jest sie w dobrych rekach!!! POLECAM,POLECAM,POLECAM !!!!

Doskonały profesjonalista a przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Wzbudza zaufanie.

wspanialy lekarz, z pewnoscia z powolania, wydaje mi sie, ze kazdy wychodzi od niego zadowolony. ma ogromna wiedze i dar do kontaktu z ludzmi i do leczenia

Zdecydowanie odradzam wizyty u tego lekarza, koszt ogromny, lekarz pomimo specjaizacji z endokrynologii nie rozpoznał u mnie zaburzeń hormonalnych (kilka wizyt),podczas jednej z wizyt jadł w mojej obecności kanapki w gabinecie! Gabinet nie zapewnia pacjentkom intymności, brak parawanu, generalnie bywał miły, ale podczas jednej z wizyt zachowywał się skandalicznie, kazał mi sobie samej wypisywać recepty, na leki, o które prosiłam. Naprawdę nigdy więcej!

WSPANIAŁY CZŁOWIEK ,WYBITNY SPECJALISTA ,DELIKATNY I UPRZEJMY,PROFESJONALISTA,LEKARZ NAJWYŻSZEJ KLASY MAJĄCY PRAWDZIWE POWOŁANIE NIESIENIA POMOCY I WSPARCIA W CHOROBIE