dr n. med. Roman Sobolewski

Super fachowiec, wspaniały człowiek, bardzo pozytywny. Wszystko dokładnie tłumaczy i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzebuje .

Pełen profesjonalizm! Lekarz dokładnie wszystko wytłumaczył i zaproponował konkretne leczenie. Bardzo polecam!

Bardzo kompetentny a przede wszystkim ludzki człowiek.Zlecił konkretne badania, udzielił rzeczowych odpowiedzi a przede wszystkim dał nadzieję na wyzdrowienie i sprawne poruszanie się. Bardzo polecam.

Lekarz otwarty na pacjenta, miły, empatyczny i serdeczny, nie zostawił bez odpowiedzi na moje pytania. Kompetentny. Godny polecenia.

Troskliwy i profesjonalny lekarz. Słucha, co się do niego mówi, nie zbagatelizował problemu z jakim przyszłam...........finalnie zlecił rehabilitację i a wcześniej mam wybrać leki. Polecam wszystkim osobom, które mają problem ortopedyczny.

To była moja pierwsza wizyta u Pana Doktora Sobolewskiego i na pewno tu wrócę, widać ze to lekarz bardzo konkretny, z pasja. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i konkretnie- postawiona została diagnoza. Polecam naprawdę warto.

Gorąco polecam Pana Doktora. Pan Doktor ma ogromną wiedzę i niesamowite podejście do pacjenta. Bada dokładnie !!!.Ma wiedzę na temat różnych metod leczenia.

Byłam 1 raz, mój problem omówil konkretnie i dokladnie. Udzielił dalszych wskazówek . W razie ponownych problemow na pewno wrócę do doktora .

Byłem na wizycie u Pana dr. Sobolewskiego po raz pierwszy. Wspaniały Człowiek. Dokładny, życzliwy i cierpliwy. Od razu zorientował się, w czym tkwi problem. Dzięki Jego zaleceniom mogę już spać bez bólu . Szczerze polecam.

Mógłbym się wypowiadać o doktorze Sobolewskim godzinami, ale może tak po prostu - nic dodać nic ująć...dziękuję