2,5
2,1
2,1
1,9
1,9

Pan w wieku 80 lat który niestety wbrew najważniejszej zasady Lekarskiej po pierwsze nie szkodzić, ewidentnie szkodzi pacjentom,oceny mówią same za siebie.Sprawę kieruję już raczej do sądu ostatecznego

Powinien iść już na emeryturę, zero podejścia do pacjenta. Coś klepie po literce na kompie, niewiele mówi. Unikajcie

Trafiłem do doktora ze stawem rzekomym i choroba zwyrodnieniowa. Lekarz stwierdził tylko że niewyglada to za dobrze i nie postawił żadnej diagnozy, zalecił tylko żeby oszczędzać rękę i skierował na krio (nie do końca potrzebne), zapytał czy chce L4... Gdybym się posłuchał w 100% i nic więcej z tym nie zrobił to za jakiś czas miałbym do końca życia nieruchomy nadgarstek!!! Po wizycie u innego lekarza dostałem skierowanie na TK i zostałem wysłany do chirurga reki, teraz oczekuje na operację. Lekarz niemily, niekompetentny, opryskliwy. Jak odpowiedziałem co się stało to odparł po co to robiłem... Szok!! Jedyny plus to szybka wizyta (bo nie ma kolejek do niego, bo nikt normalny się u niego nie leczy), bez większych problemów daje L4. Gdy byłem u doktora na OBOWIAZKOWEJ wizycie kontrolnej po wyciągnięciu gwoździ ze złamanej kości udowej to jego zalecenie było jedno: ,, nie rozgniatac ta noga orzechów '' - to akurat było zabawne :-) bo wtedy wiedziałem już co mi jest i jak mam postępować.

Ocena na "0" ; unikajcie tego lekarza dużym łukiem. Nie nadaje się leczenia kogokolwiek poza trupem. Nie sprawdza skierowań i wyników nie robi wywiadu. Wydaje diagnozę na oko po oględzinach wzrokowym w 5 minut ( jasnowidz ). Dziadku czas na emeryturę zwolnij miejsce młodym co mają chęć do pracy.

Dziadku czas na emeryturę zwolnij miejsce młodym co mają chęć do pracy.

To ja chyba miałem więcej szczęścia niż rozumu albo pan doktor podczas moich wizyt miewał akurat dni dobroci dla zwierząt. Byłem u Niego kilka razy w Aldemedzie z wybitym kciukiem i rozerwaną torebką stawową (wypadek w pracy) i za każdym razem był bardzo konkretny, rzeczowy i - co chyba najważniejsze - okazał się skuteczny. Śladu po kontuzji nie zostało, ręka już prawie nie boli, a dodam, że wyglądało to kiepsko na początku, bo sam zlekceważyłem jej stan. Gość był uprzejmy i kompetentny, owszem dość dobitnie podsumował moją beztroskę nt. własnego zdrowia, ale... miał rację. Dla mnie jak najbardziej 5 punktów.

wiele lat temu, jako dziecko leczyłam się u tego lekarza! mama woziła mnie mnie do LORO na wizyty. Kazał założyć mi gorset na kręgosłup ,nosiłam go przez trzy lata bez zmiany , kiedy normalnie co pół roku powinno sie robić odlewy! doktor cały czas na mnie krzyczał że mając 15 lat w wieku dojrzewania tyję i gorset jest ciasny! koszmar! nie polecam! dr jest strasznie niemiły i niekompetentny!

Pozytywny,doświadczony ortopeda w LORO pracował wiele lat.

Pozytywny,doświadczony ortopeda w LORO pracował wiele lat.

Kilkadziesiąt kilometrów przejechałam na wizytę, pan doktor w ciągu 5 minut stwierdził, że nic mi nie jest, mimo, że odczuwam dokuczliwy ból, nawet nie zrobiono mi zdjęcia. Do tego nieprzyjemny. Nie polecam

Obcesowe i chamskie traktowanie pacjenta i jego opiekuna to wizytówka tego "lekarza" (primun non nocere panie lekarzu). Jak mozna zatrudniać takiego człowieka w służbie zdrowia, dla niego pacjent to coś zakłócającego mu spokojny żywot starca ? Ale dlaczego w takim razie poddaje sie codzinnym torturom spotykając sie z chorymi, potrzebującymi pomocy a nie jego idiotycznych i bezczelnych uwag. Marek N.

Marek N.

Nie polecam nikomu! Obcesowy, nieuprzejmy, obraził naszego lekarza rodzinnego, mnie i moją córkę - "głupoty pani opowiada albo ten wasz lekarz; zdejmij te ozdoby; odpowiadaj tak albo nie, a nie trochę boli - jeden lub zero, nie ma trochę!" - to tylko niektóre cytaty. Bezczelność i brak kultury. Potem się trochę zreflektował i zaczął tłumaczyć, ale wrażenie pozostało. Skierował bez uprzedzenia na płatne badania, LORO kasę zwróciło z info, że jemu potrąci, ale po moim stwierdzeniu, że się odwołam. Parodia wizyty w gabinecie lekarskim! Diagnoza - nic nowego. Tyle samo powiedział nam lekarz rodzinny, ten co to niby mówił "głupoty". Unikać!