dr n. med. Roman Szełemej

2,4
2,2
2,2
1,9

Prezydent rezydent od siedmiu boleści.Nie nadaje się do leczenia nawet domowych zwierzaków. Dni dna.

Tak czytam Państwa opinie i nie wierzę. Mój tato trafił do doktora Szełemeja gdy miał 38 lat. Z zakrzepem w sercu, leżał ponad miesiąc wtedy w szpitalu. Doktor prywatnym autem woził do kliniki w Zabrzu. Niestety mimo woli leczenia od Pana doktora tato nikogo nie słuchał , miał znaczną nadwagę ( 140 kg), uważał że wszystko wiedział najlepiej. Zmarł po 10 latach walki z chorobą. Ale to doktor Szełemej podarował Tacie i nam 10 dodatkowych lat życia. Panie doktorze bardzo dziękuje. Natalia Matujzo

Znalazłem tę stronę po latach od wizyt u Prezydenta Miasta Wałbrzycha,Wicedyrektora Szpitala im.A. Sokołowskiego,Ordynatora oddziału Kardiologii,dr nauk med. Romana Szełemeja Ordynatora oddziału Kardiologii i napisze o moim przypadku i nie tylko. Chodziłem na ul. Klonowa prywatnie do jeszcze mieszczącej się w domku jednorodzinnym prywatnej przychodni doktora był to rok 2000/01, albo 01/02. Doktor stwierdził nadwagę i nadciśnienie tętnicze. Później kolejna wizyta,a w niej powielenie recept,ekg i śpiewka o nadwadze(około5-7kg. Pewnego dnia wieczorem zasłabłem i "wylądowałem" na oddziale Kardiologii. Przy porannej wizycie przypomniałem doktorowi ,ze jestem jego pacjentem z ul. Klonowej i co mówił podczas ostatniej mojej wizyty. Nastąpiła konsternacja i zapadła chwila ciszy po której obecny Prezydent Miasta Wałbrzycha, Wicedyrektor Szpitala im.A. Sokołowskiego w Wałbrzychu ,Ordynator oddziału Kardiologii,dr nauk med. Roman Szełemej poprosił na bok z zebranych podczas obchodu lekarzy doktor już niepracująca w Wałbrzychu R.W i stało się. Po paru minutach z 3 na sali pozostało nas dwóch. Jednego pacjenta wraz z łóżkiem przewieziono na inna salę by zaludnić. W ten sam dzień doktor R.W robiła wiele bym miał jak największą ilość badań przeprowadzonych w pierwszej kolejności. Tak było tez w następnym dniu w którym to tez wraz z zapasem lekarstw na receptach opuściłem szpital. Po wypis kazano się mi zgłosić za 2 lub 3dni. Dziwne jak wiele mogły pomóc prywatne wizyty. Od tamtej pory postawiłem na innego doktora od serca. Panem dr nauk med. Romanem Szełemejem jest za to zachwycona moja ciotka tak samo jak księżulkami i kościołem jak ona to mówi. Fakt jest jednak taki,że dr nauk med. Roman Szełemej szybko i dobrze zdiagnozował u niej wadę serca przygotował w Wałbrzychu i wysłał do Wrocka na dobrą sprawę na stół operacyjny wraz z kompletem badań. Co człowiek to inna opinia.Ja napiszę są lepsi specjaliści w tej materii

Nie dziwię się, że był oskarżony przez lekarkę o mobing w pracy.

Nie dziwię się, że był oskarżony przez lekarkę o mobing w pracy.

Witam. Poczytałam sobie i widać że pielęgniarki maja koszmar szczególnie te zwolnione. Kobiety podajcie go do prokuratury o mobbing. wierzcie mi można wygrać . wygrałam z większymi od niego. To trochę trwa ale warto. Jak siedzicie cicho to taki mobber jak on tylko się rozkręca. POWODZENIA

Witam.

gbur,który zwolnił dobrych lekarzy, broniących swojego zdania

gbur,który zwolnił dobrych lekarzy, broniących swojego zdania

jest bardzo nie miły i nie przyjemny w rozmowie prywatnie jest inaczej

jest bardzo nie miły i nie przyjemny w rozmowie prywatnie jest inaczej

Niestety ale zadufany gbur ! Chamowate podejscie do pacjentow ! Co do metod leczenia to raczej nie polecam ! Dopierow we Wroclawiu w Klinice AM doprowadzono mnie do dobrego stanu.

LICZY SIE PACJENT NIE WYNIKI FINANSOWE SZPITALA ANI TEZ DZIWNE RAKKINGI LADNE ODDZIALY TO TO NIC A GDZIE SERCE SZPITALA GDZIE TROSKA I PRZYJAZN DO PACJENTA GDZIE ATMOSFERA SZPITAL TO NIE FABRYKA TO MIEJSCE GDZIE OPIEKUN OBDARZA UCZUCIEM PACJENTA ALE KU TEMU TRZEBA STWORZYC WARUNKI JEDNO WIEM NAPEWNO SZPITAL POWINIEN FUNKCJONOWAC JAK RODZINA JESLI NIEMA POROZUMIENIA W RODZINIE TO ONA STAJE SIE ZALOSNA

Jeśli osądza się tak lekarza mając podobno rację to trzeba się podpisać .Oszczerstwa pisać to można ale autoryzowqać nazwiskiem to strach? żenada!!!

Jeśli osądza się tak lekarza mając podobno rację to trzeba się