dr n. med. Roman Zawadzki

Lekarz rodzinny, Internista, Gastroenterolog

2,4
2,7

Lekarz bardzo nietaktowny.niemily, ordynarny. Zapytał o objawy a że ja się zastanawiałam i powiedziałam mu ,, proszę Pana" naskoczyl na mnie ze proszę tak do mnie nie mówić ja mam stopień medyczny, złościł się. Jest gburowaty, wprowadza atmosferę napięcia i lęku. Już po krótkiej rozmowie odechciało mi się leczenia. Nie można się nic zapytać, nie można wtrącić do rozmowy, nie ma za grosz podejścia do pacjenta. Gdzie on te studia robił i kto go takiego podejścia uczył do chorych?!? Absolutnie nie polecam.

Absolutnie nie polecam.

Witam. Należę do osób, które wybierając lekarza nie czytają opinii na jego temat zamieszczanych w internecie, ponieważ uważam, że zawsze tak było, że jeżeli lekarz pomoże to ludzie go chwalą a jeśli nie pomoże to ludzie piszą same negatywy na jego temat. Tym razem też tak było, nie czytałam opinii na temat tego lekarza bo tak naprawdę nie wiedziałam do kogo idę ale... to co mnie spotkało w jego gabinecie to po prostu brak mi słów. Lekarz był tak bardzo niemiły, wulgarny, używał obraźliwych słów. Nigdy do tej pory nie spotkałam się z taką osobą a na pewno nie z lekarzem. Nie będę tu używać słów, które mogą obrazić tego lekarza bo musiałabym zejść na jego poziom, albo brak poziomu. Może Pan, Panie Doktorze czytając tą opinię zrozumie, że wykształcenie u Pana nie poszło w parze z kulturą do pacjentów. A Wy kochani pacjenci : wybór lekarza należy do Was. Pozdrawiam

To jak ten człowiek odnosi się do pacjenta jest absurdalne. Jak można bez powodu krzyczeć na pacjenta w gabinecie? Jeżeli doktor nie panuje nad sobą, to niech zmieni zawód, na taki, który nie wymaga kontaktu z innym człowiekiem. Nie idę do lekarza po to, żeby na mnie krzyczał i mnie wyzywał. Żałuję, że nie sprawdzałam opinii przed wizytą. Takie podejście do pacjenta jest niedopuszczalne a fakt, że lekarz z takim podejściem nadal jest na stanowisku mówi wszystko o kondycji ochrony zdrowia. Jeżeli tylko macie możliwość, umówcie się do innego lekarza, ...

Jeżeli tylko macie możliwość, umówcie się do innego lekarza, takiego, który nie wydziera się na pacjenta.

Powiedzenie ze jest niekulturalny, to jakby nic nie powiedzieć. Chamski, opryskliwy, wdający się w niepotrzebną dyskusję z pacjentem. Chyba sprawia mu przyjemność pastwienie się nad chorym. Nikt nie oczekuje zeby lekarz byl cukierkowy, ale rzetelny i kulturalny. Zdecydowanie nie polecam. Brak elementarnych zasad kultury i bufonada.

Nie komentuje kompetencji tego pana ale jego postepowanie z pacjentem jest dobrze karygodne. Pojechalam na gastroskopie i kolonoskopie do Nowej Deby.Badanie mialo byc z uspieniem,miala odpowiednie badania. Zaznaczyla w ankiecie na co sie lecze. Nie bylo przeciwskazan.lekarz zaczał badanie bez uspienia,wrzeszczał na mnie, ze rzadzic möge sobie w domu, uzywał słòw wrednych. Dopiero.,jak dostałam ataku paniki anestezjolog mnie uspił. Wiem,ze robia tak z innymi pacjentami,ze nie usypiają,niewiem dlaczego. Zawadzki to bardzo zły lekarz,jezeli chodzi o podejscie do pacjenta.

Podpinam się do opinii wyżej. Może i jego kompetencje są dobre. Ale podejście do pacjenta karygodne. Miałam robioną kolonoskopię, zamiast podejść profesjonalnie do tego, to zaczął krzyczeć i dyskutować i obrażać gdzie już zestresowana zostałam na początku. A przy wykonywanym zabiegu kiedy płakałam z bólu powiedział że będzie Panią bolalo, dopiero przy już większych jękach podano mi znieczulenie dodatkowe. Nie polecam!

Odwiedzilam bardzo wielu lekarzy nikt nie potrafil mi pomoc dr.Zawadzki po krotkiej rozmowie postawil diagnoze i co najwazniejsze trafna .pomogl mi bardzo,jest bardzo mily wszystko tlumczy ja daje mu 5+

Bardzo dobry lekarz, widać, że dysponuje dużą wiedzą medyczną. Nie potrzebuje dużo czasu, żeby postawić diagnozę.

Lekarz kompetentny i godny polecenia, szczegolowo opisal mi przebieg kolonoskopii, przeprowadzil zabieg bezbolesnie, a co najwazniejsze wprowadzone przez dr Zawadzkiego leczenie mi pomoglo, wiec kompletnie nie rozumiem zlosliwych komentarzy przedmowcow.

najwazniejsze wprowadzone
przez dr Zawadzkiego
leczenie mi pomoglo, wiec
kompletnie nie rozumiem zlosliwych komentarzy przedmowcow.

Jestem zdziwiona niektórymi komentarzami ponieważ jestem zupełnie zadowolona po wizycie, najważniejsze dla mnie było wytłumaczenie moich problemów ponieważ u wcześniejszych lekarzy tego nie uzyskałam, doktor podszedł ze zrozumieniem, zbadał, wyjaśnił, wiec jeśli chodzi o kompleksowość podejścia i kompetencje oraz tłumaczenie choroby śmiało stawiam pomiędzy 4-5, wizyta szybka konkretna bez zbędnych ceregieli a co najważniejsze dająca efekt w postaci poprawy stanu zdrowia o co tak długo walczyłam, zdecydowanie polecam