lekarz Romana Ciesielska

Psychiatra

Witam serdecznie Pani doktor godna polecenia jest wspaniałą osobą,która potrafi zrozumieć drugiego człowieka . Stara się pomóc jej praca wykonywana jest z szczerego serca które ma, bardzo życzliwa i uśmiechnięta.

Lekarz który w końcu dobrał dobre leki. Życie stało się łatwiejsze a codzienność już nie przeraża. Dziekuje

W końcu dobrze dobrane leki, sprawiły, że codzienne normalne funkcjonowanie stało się możliwe. Dziękuję Pani Doktor

W końcu kompetentny lekarz psychiatra we Włocławku, po wielu nie udanych próbach leczenia Pani doktor postawiła poprawną diagnozę i przepisała leki po których w końcu czuje się super.

Lekarz łamiący wszelkie zasady etyki lekarskiej. Wystawianie recept na podstawie głosu pacjenta. Sooby starsze traktuje jak niesprawne intelektualnie, z góry. Tak jak w przypadku poprzednich opinii najważniejsze jest szybkie odbycie konsultacji, bez dokładnego wywiadu (zły dobór leków jest tego skutkiem). Nie polecam, osoba która dawno powinna zrezygnować z zawodu.

Bardzo dobry lekarz, stosuje nowoczesne metody leczenia. Bardzo skutecznie leczy depresję, której nie chcą zauważać lekarze rodzinni, przepisując leki otępiające, które żaden sposób nie leczą. W tej dziedzinie jest znakomitym specjalistą, gwarantującym całkowite wyleczenie. Polecam

Bardzo kompetentna, głównie miła i jest człowiekiem- jednym z nas. Polecam, to istotnie i lekarz, i człowiek.

Lekarz godny polecenia.Wizyta była dla mnie psychoterapią nie tylką wizytą lekarską.Bardzo dokładna ,poświęciła mi sporo czasu ,pozwoliła się otworzyć.Zapisała mnóstwo informacji podczas wizyty.Lekarz z doświadczeniem i dużym zapleczem wiedzy.Psychiatra i psychoterapeuta .Cieszę się ,że trafiłam do pani doktor.

Czy doktor Ciesielska wciąż przyjmuje?? Nie mogę się dodzwonić do jej gabinetu i nie wiem, co się dzieje :( BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

BARDZO PROSZĘ O JAKIEKOLWIEK INFORMACJE

Wspaniała profesjonalistka z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczeniem zawodowym i życiowym, z poczuciem humoru ,taktu i "ludzkim "wczuciem się w sytuację chorego.Bardzo dokładnie zgłębia problem i opracowuje terapię ,która pozwala z godnością przejść przez trudy choroby i cierpienia.Zawsze ma cza,nigdy się nie spieszy i nie wprowadza w relacje pacjent -lekarz pośpiechu i nadmiernego dystansu.Każdy kto się u niej leczy czuje się spokojnie ,że zostanie wysłuchany ,zbadany i dostanie właściwą terapię nie tylko farmakologiczną ale i duchową.Anioł a nie człowiek.Dziękujemy pani dr.