lekarz Romana Krajczok

Internista, Diabetolog

Leczyłam się u tej pani doktor przez wiele lat. Nie polecam, zwłaszcza ostatnio pani zrobiła się bardzo nieuprzejma. Nazywa pacjentów płaskoziemcami, w trakcie przebiegu covid zaleca zgłaszać się do szpitala, a nie do niej na teleporady, skoro nie jest się zaszczepionym; po wyleczeniu wyśmiała mnie wręcz, że pewnie się cieszę że uniknęłam szczepienia, wyciąga z rękawa statystyki, których wynika że to głównie ludzie w moim wieku leżą pod respiratorami. Długo by wymieniać, chyba szkoda czasu. Jeżeli szukacie kompetentnego i empatycznego lekarza, który leczy a nie tylko straszy, to radzę poszukać gdzie indziej

Proszę o telefon do gabinetu pani doktor Krajczok Romana oraz adres,ponieważ chciałabym się umówić na wizytę prywatną,mam skoki cukrów i chce sobie lepiej wyregolowac te wyniki z góry bardzo dziękuję.

Pani podczas wizyty odnosi się do inteligencji pacjenta - poróżnia osoby zaszczepione z niezaszczepionymi. Jest niemiła, obraża i odmawia dalszego leczenia osób niezaszczepionych

Nie polecam ! Z reguły nie pisze żadnych opinii ale tego co mnie spotkało nie mogę zostawić. Nigdzie nie spotkałam się jeszcze z takim chamskim zachowaniem względem pacjenta. Zero pomocy , zero jakiejkolwiek empatii, po prostu jestem w szoku.Na omówienie wyników badań musiałam się prosić i upominać a zamiast tego wysłuchiwałam przez 15 min obelgi w moją stronę jaka ze mnie zła matka i że "eksperymentuje" na dziecku bo zjadłam białą bułkę.Pomijając już śmieszny fakt ,że dostałam zepsuty i fałszujący od samego początku wyniki glukometr. Jeżeli nie chcecie tracić nerwów(szczególnie ciężarne babeczki) to radzę omijać szerokim łukiem i znaleźć kogoś godnego zaufania. Ja czytając niepochlebne opinie mimo wszystko się zdecydowałam ale teraz wiem ,że to był błąd.

Bardzo dobry lekarz! Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi, drobiazgowa, świetnie tłumaczy sposób leczenia. Dobre podejście do pacjenta! Wymagająca! (waga,dieta itd)Godna polecenia!

Nie jestem zadowolona! Malo kompetentna,maly kontakt z pacjentem.

Nie jestem zadowolona!
Malo kompetentna,maly kontakt z pacjentem.

Bardzo kompetentna, szeroko traktuje problemy zdrwowtne pacjenta

Bardzo kompetentna, szeroko traktuje problemy zdrwowtne pacjenta

lekarz raczej dobry ,po za tym ze nie mowi co dokladnie dolega i jaki bedzie sposób leczenie to nie mam do niej zadnych zastrzeżeń.Zawsze można poprosić lekarza żeby powiedział co dolega lub zadać mu pytanie

Nie tłumaczy choroby i metody leczenia tak, jak pacjent tego by oczekiwał. Nie jest skłonna również wypisać skierowania na niektóre z podstawowych badań, np. cholesterol.

kompetentna uprzejma poswieca duzo czasu pacjentowi

kompetentna uprzejma poswieca duzo czasu pacjentowi