lekarz Romana Winogrodzka

2,7
2,7

Najgorszy lekarz z jakim miałam doświadczenie. Jedyne co słychać to wyrzuty, zero empatii i uprzejmości. Nie dziwie się ze jedyna Pani Doktor do której zostają miejsca na wizyty. Serdecznie odradzam.

Nie polecam doprowadziła do tego że moje dziecko trafiło do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc dlatego że odstawiłam jej antybiotyk oraz inhalacje które bardzo jej pomagały gdyby nie to że Dr.Adamik Ewa bardzo świetny lekarz w ten dzień była na urlopie i nie miałam wyjścia to za nic bym do niej nie poszła i nie polecam tej pani.

od lat jest moim lekarzem rodzinnym ale zawsze staram się chodzić do innych lekarzy, bo szkoda czasu na jej niekompetentne rozmowy .

super podejscie do dziecka bardzo ja chwale i polecam pamieta swoich pacjentow poswieca im maksimum uwagi zawsze ma czas moje dziecko bardzo ja lubi i chetnie daje sie badac a nie to co u innych lekarzy

dodany wcześniej OCZYWIŚCIE NEGATYW !!!!

dodany wcześniej OCZYWIŚCIE NEGATYW !!!!

Doświadczenie i kompetencje idą w parze. Rewelacyjny kontakt z pacjentem i Rodzicem. Gorąco polecam. Ukłony dla Pani Doktor.