lekarz Romuald Butkiewicz

Urolog

Przyznam szczerze, że polecam tego lekarza. Był uprzejmy i wizyta dzięki temu była komfortowa. Pomimo opóźnienia nie pospieszał, dopytywał o różne rzeczy.

Lekarz jak lekarz, postawil dobrą diagnozę, wyleczył. Nie wiem o co chodzi tym karynom powyżej. Przecież to lekarz, a nie pan do towarzystwa. Chcą kogoś miłego empatycznego? Niech se szukają kogoś do tego.

lekarz budzi zaufanie bowiem wykonana przed wieloma laty przez Niego operacja spowodowała, że obecnie nie mam problemów zdrowotnych

Zdecydowanie nie polecam! Odniosłam wrazenie, ze nie ma on zadnej fachowej wiedzy medycznej, zaden z niego fachowiec. Okropny z charakteru, lekarz z epoki PRLu. Diagnoza ktora wydal okazala sie na szczescie bledna.

Przykro mi bardzo. Za nic na świecie nie chcę trafić ponownie do pana doktora. Nie pomógł mi. Uratował mnie i moje skołatane nerwy kolega po fachu z Matopatu. Postawił dobrą diagnozę i po krótkiej !!! terapii czułam się doskonale. Na pewno są setki wyleczonych ludzi przez bądź co bądź ordynatora, ale ja do nich nie należę.

Szczerze nie polecam. Brak kompetencji i empatii. Totalny brak znajomości dostępnych leków w Polsce. Niemiły i nieżyczliwy.