2,7

Tak jak któryś komentarz wyżej, nie rozumiem tych negatywnych opinii. Lekarz miły, uprzejmy, kompleksowo i delikatnie bada. Uzyskałam więcej niż przez "naście" lat chodzenia do Żarskich "gwiazd" ginekologii. Odpowiedział na moje wszystkie pytania; udzielona porada - zadowalająca.

Najgorszy ginekolog w Żarach, nie polecam. Moja Partnerka była prywatnie lekarz był bardzo miły, a na NFZ to dramat. Zero profesjonalnego podejścia

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Lekarz miły, uprzejmy, kompleksowo i delikatnie bada, odpowiedział na moje wszystkie pytania, uzyskałam poradę z której jestem zadowolona.

Trudno kogoś takiego nazwać lekarzem. Pan jest bardzo chamski i nieuprzejmy, odzywa się bezosobowo. Od wejścia od razu ma się ochotę wyjść z gabinetu. Zadaje bezsensowne pytania. Badanie USG polega na sprawdzeniu czy jest głowa i serce. Nie mierzy dziecka oraz nie waży. Badanie wykonuje bardzo nie delikatnie i bolesnie. Z całego serca odradzam.

Pan „doktor” (to zwykły lekarz) patrzy tylko ma pieniądze. Chodzilam do niego przez kilka lat i pomimo moich uwag że coś jest nie tak nie skierował mnie na żadne dodatkowe badania. Okazało się że mam nowotwór ale już z przerzutami. Odradzam tego lekarza jeżeli chcecie żyć!!!

Ten lekarz uratował życie mojej mamie. Poświęca tyle czasu na wizytę ile potrzebuje pacjent. Jest życzliwy, spokojny i uprzejmy. Bada długo i dokładnie. Cóż więcej chcieć?

Szkoda słów. Szkoda czasu. Nie mówiąc o pieniądzach wydanych na wizytę. Jego nie wiedza skończyła się tragicznie dla pacjentki