dr hab. n. med. Romuald Olszański

3,5
3,7
3,5
3,4

Pan profesor jest świetnym lekarzem. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie. Kontakt z Panem Profesorem jest zawsze ciepły i serdeczny, a jego śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek, z życzliwym podejściem do pacjenta. Pan profesor ma na prawdę olbrzymią wiedzę i długoletnie doświadczenie. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie. Wizyty u niego przebiegają w miłej i serdecznej atmosferze. POLECAM!!! ~ Izabela

~ Izabela

Polecam tego lekarza. Od wielu lat mialem problemy tradzikowo-rumieniowe , wstydzilem sie pokazywac ludziom kiedy stan sie pogarszal.. bylem u 3 lekarzy ktorzy mi nie pomogli. Doktor Olszanski zaaplikowal mi serie zabiegow laserowych po ktorej stan bardzo sie poprawil. Polecam tego specjaliste !

Zdecydowanie polecam, leczyłam się wczesniej u kilku innych dermatologów, trwało to trochę lat-bezskutecznie, a dr Olszański wystawił trafną diagnozę i po trzech miesiącach wyleczył; finansowo - nie naciąga jak inni specjaliści, pierwsza wizyta dermatologiczna 100 zł następna 50 zł

NIE POLECAM! Byłam na wizycie i chciałam usunąć laserowo widoczne naczynka na obu policzkach. Doktor nie był zdecydowany, czy moje zmiany nadają się do usunięcia. Wyszłam rozczarowana. Był niezbyt sympatyczny. W innym gdyńskim gabinecie (na sąsiedniej ulicy) udało się moje naczynka usunąć bez problemu, szybko i skutecznie.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gdynia"?

Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy