dr hab. n. med. Romuald Olszański

Alergolog, Dermatolog

Pan profesor jest świetnym lekarzem. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie. Kontakt z Panem Profesorem jest zawsze ciepły i serdeczny, a jego śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

Szczerze polecam. Bardzo sympatyczny i ciepły człowiek, z życzliwym podejściem do pacjenta. Pan profesor ma na prawdę olbrzymią wiedzę i długoletnie doświadczenie. Bardzo pomógł mi i mojej rodzinie. Wizyty u niego przebiegają w miłej i serdecznej atmosferze. POLECAM!!! ~ Izabela

~ Izabela

Polecam tego lekarza. Od wielu lat mialem problemy tradzikowo-rumieniowe , wstydzilem sie pokazywac ludziom kiedy stan sie pogarszal.. bylem u 3 lekarzy ktorzy mi nie pomogli. Doktor Olszanski zaaplikowal mi serie zabiegow laserowych po ktorej stan bardzo sie poprawil. Polecam tego specjaliste !

Zdecydowanie polecam, leczyłam się wczesniej u kilku innych dermatologów, trwało to trochę lat-bezskutecznie, a dr Olszański wystawił trafną diagnozę i po trzech miesiącach wyleczył; finansowo - nie naciąga jak inni specjaliści, pierwsza wizyta dermatologiczna 100 zł następna 50 zł

NIE POLECAM! Byłam na wizycie i chciałam usunąć laserowo widoczne naczynka na obu policzkach. Doktor nie był zdecydowany, czy moje zmiany nadają się do usunięcia. Wyszłam rozczarowana. Był niezbyt sympatyczny. W innym gdyńskim gabinecie (na sąsiedniej ulicy) udało się moje naczynka usunąć bez problemu, szybko i skutecznie.

Dostałam alergii z nie wiadomych przyczyn więc udałam się do p. doktora a on zapisał mi maść sterydowa (a taka maścią można smarować tylko niewielkie miejsca na skórze) i kazał smarować a ja byłam na całym ciele pokryta wysypką.Nie był zainteresowany obejrzeniem mnie ani zdjęciami, które miałam do wglądu.Zignorował mnie i zbył.Nie polecam

Diagnoza trafna i natychmiastowa, bo doktor nie wymiguje sie od robienia testow alergicznych! POLECAM!

Super lekarz,miałam problemy z astmą na tle alergicznym po zastosowaniu leków ,zastrzyków napady astmy minęły:)

pierwszy raz byłem u niego z dzieckiem -gość powiedział o co biega ,przypisał lek kazał zadzwonic po dwóch dniach i do tego nie wziął grosza co prawda zaasekurował sie dając namiary na innego dermatologa pediatrę w akademi ale to pewnie dlatego że moje dziecko ma cukrzycę i leczenie pewnie jest trochę inne .Lek który dał zadziałał .Jak dla mnie to wszystko super.

Nie polecam! Miałam brzydki pieprzyk ( w sensie zmieniający barwę, kształt itd)doktor zarzekał sie ze to nic nie jest, okazało się że to był zaczątek czyraka. Poszłam do innej Pani dermatolog bez problemu wystawiła mi skierowanie do placówki która ma bardzo dobry sprzęt i bardzo mi pomogli. Obecnie pieprzyk wycięty i śladu nie ma nawet po bliźnie. Naprawde nie polecam tego doktora.