dr Romuald Piotrowski

Pediatra

Doktor Piotrowski jest naszym lekarzem rodzinnym ,mamy do niego pełne zaufanie ,nigdy nas nie zawiódł . Jest wspaniałym zdecydowanym ,godnym polecenia lekarzem .

Pan Doktor leczy mnie od małego dziecka, teraz mam 22 lata. Gdyby nie on pewnie jako dziecko skończyłabym na dializach na nerki. Teraz leczy moich młodszych braci. Jest bardzo kompetentny i nie boi się konkretnie leczyć dzieci. Nie raz pomógł nawet moim rodzicom. Leczy bardzo kompleksowo i już u małych dzieci wykrywa takie schorzenia lub drobne, że tak powiem dysfunkcje, których nawet rodzic nie byłby w stanie zauważyć. Co najlepsze, że najczęściej to się sprawdza. Może na początku trochę zniechęcić, bo nie należy do tych milusich lekarzy i mówi prawdę prosto z mostu, ale po dłuższym poznaniu zyskuje. Bez namysłu mogę polecić go każdemu, jest świetnym specjalistą!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radziszów"?

Poradnia Genetyczna
Wieniawskiego 64
Kraków
32-052 Skawina
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Radziszów - Anna Bednarz, Tomasz Bednarz spółka cywilna
ulica Szkolna 15
32-052 Radziszów
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
32-052 Radziszów
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " GEMINI " SP. Z O.O.
UL. OLSZAŃSKA 5 POK. 204C -216C
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nowa Rehabilitacja