lekarz Romualda Kochan-Bartnik

Laryngolog

Lekarka z której porad korzystam bezpośrednio i pośrednio od jakiś 25lat. Zawsze oddana pacjentowi. Doskonale dobiera leczenie. Bardzo pozytywnie podchodzi do pacjenta. Szkoda że niektórzy pacjenci którzy korzystali z usług Pani Doktor, pomylili adres, powinni bowiem leczyć się u psychiatry.

Może jeśli kogoś stać na prywatną wizytę to będzie usatysfakcjonowany, ja płacąc wysokie podatki spodziewałabym się ludzkiego traktowania i profesjonalizmu, to minimum moim zdaniem. Pani doktor plus jej personel nie spełniają minimum standartu. A pani recepjonistka mogłaby się nauczyć nieco kultury, i nie urządzać sobie pogaduszek w czasie gdy ja czekam na linii 1 0minut bo ona musi skończyć rozmowę, tak na marginesie tą , którą zaczęła już w trakcie rozmowy ze mną! Czy podejście do pacjenta kiedyś się zmieni? Czy zawsze będzie traktowany lekceważąco tylko dlatego ,że musi polegać na wiedzy lekarza, którzy podobno przysięgają zawsze pomagać chorym! Szok co za ciemnogród , wstyd mieć takich lekarzy

Tragedia, jeśli ta Pani ma jakieś problemy psychiczne to niech zgłosi się do specjalisty.

Pani doktor Kochan jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem z powołania. Polecam z całego serca. Dzięki Pani doktor moja rodzina jest pod opieką profesjonalisty w swojej dziedzinie. Pozdrawiam Joanna Skrzyniarz

Pani doktor Kochan jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem z powołania.

Pozdrawiam

Joanna Skrzyniarz

najleprzu lakarz w okolicy zawsze dobiera leki takie które szybko pomagaja i nie śą drogie