lekarz Rozalia Gradzikiewicz-Spyrczak

Rehabilitant

1,7
1,6

Ta Pani Doktor powinna dostać nagrodę NAJGORSZY SPECJALISTA roku! Pani już miała gotowa diagnozę zanim weszliśmy do gabinetu. Kazala rozebrać dziecko do pampersa i oczekiwała ze dziecko jak małpka zacznie jej pokazywać swoje umiejętności. Pani Doktor nie próbowała nawiązać kontaktu z dzieckiem, po prostu wzięła i sprawdziła czy dziecko siada czy nie. Przyszliśmy z 8 miesiecznym dzieckiem na wizytę ponieważ dziecko nie pełzalo i nie siadało samodzielnie. Pani Doktor wystawiła skierowanie na Vojte nawet rt nie mowiac mi o tym, przeczytałam o tym na kartce dopiero po wyjściu z gabinetu. Nie powiedziała jak bedzie wyglądała terapia, nie wytłumaczyla nic! Powiedziala ze 8miesieczne dziecko powinno samo jesc łyżka bo uwaga jej dzieci tak jadly! Finalnie córeczka tego samego wieczoru zaczęła podejmować próby pelzania i po kilku dniach już śmigała po mieszkaniu. Skontaktowaliśmy sie z innym specjalista prywatnie który całkowicie podważyl jej opinie! Jestem bardzo rozczarowana z tej wizyty. Taki specjalista mozr zrobić więcej krzywdy dziecku niz pożytku! Omijac szerokim lukiem!

Arogancka kobieta, która podważa opinie innych specjalistów. Z tego co czytam tutaj to inni mają te same doświadczenia z tą osobą. Nie polecam. Strata czasu

Nie polecam doktor pospiesza dziecko jest arogandzka dziecko przestraszone podwaza opinie innych specjalistów nie raczyla spojrzec na opinie fizjoterapeuty oburzyla sie gdy sie dowiedziala ze chodzimy gdzie indziej niz do promyka nie wydala skierowania na przeswietlenie uznala ze plac zabaw to najlepsza rehabilitacja synek malo mowil bo boi sie obcych miejsc ogolnie brak podejscia do pacjenta przyjmowala nas w promyku opoznienie prawie godzina siedzi tam jak za kare

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o Pani Doktor. Byłam z córką w sumie na 4 wizytach na dwóch z nich córka była skierowana na rehabilitację na pozostałych nie było takiej potrzeby. Pani doktor ze spokojem odpowiada na pytania, stara się rozwiązać problem, doradza. Oczywiście dziecko czasem płakało ale to raczej nie świadczy o niekompetencji Pani doktor a o tym, że dziecko ogólnie płacze przy osobach, które nie zna. Uważam, że Pani doktor jest dobrym empatycznym specjalistą.

Czytając poprzednie opinie byłam mocno sceptycznie nastawiona, ale miło się zaskoczyłam. Pani Doktor miła, uśmiechnięta, obszernie odpowiada na pytania. Synek ma asymetrię, chodzimy na rehabilitację- zbadała go, dostaliśmy zalecenie kontroli za parę miesięcy. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Nie polecam tej osoby, bo nawet nie da się takiej osoby nazwać lekarzem. Podwarza wszelkie otrzymane dokumentację i wyśmiewa opinie innych specjalistów. Dziecko wiotkie ,przelewające się z widoczna asymetria oraz innymi problemami wg. tej pani nie wymaga rehabilitacji. Pozostali specjaliści złapali się za głowę jak usłyszeli taka opinie. Zero szacunku do pacjenta, okno otwarte w zimie a dziecko ma się rozebrać do golaska. Rodzice dostaje tylko karteczkę i dowidzenia ,zero tłumaczenia. NIE polecam!

Nie polecam tej osoby, bo nawet nie da się takiej osoby nazwać lekarzem.
NIE polecam!

Zgadzam się z opiniami tu zamieszczonymi. Ja zostałam w sytuacji gdzie muszę kontynuować rehabilitację odpłatne. córka jest rehabilitowana od 1,5 i wymaga kontynuacji co stwierdził inny lekarz a pani doktor stwierdziła że teraz są takie fajne place zabaw i dziecko tam ćwiczy. Pomijając już że zbliża się okres jesienno zimowy więc pogoda deszczowa to corka ma koslawosc stóp i kolan wiec jak ćwiczą stopy w bucie na placu zabaw? Jedno wielkie nieporozumienie.

Nie polecam. Najpierw stwierdziła, że asymetria, którą wykazuje moja córka w jej wieku mieści się jeszcze w granicach normy, po czym wystawiła skierowanie na Vojtę, tak drastyczną metodę, bo stwierdziła, że asymetria jest tak duża, że córka sama sobie z tym nie poradzi. Następnie powiedziała, że i tak na tą metodę na nfz czeka sie 5 miesiecy. Na moje pytanie pytanie co mam robić przez te 5 miesiecy zanim sie dostaniemy na rehabilitacje, stiwerdzila ze tylko ukladac na brzuszku i nie chodzic nigdzie prywatnie. Dla mnie brak logiki albo cos ...

Dla mnie brak logiki albo cos jest poważnego i sie tym zajmujemy albo w normie i czekamy aż dziecko samo się rozwinie.
Potwierdzam też opinię że dr jest oschła i nieempatyczna.

Pani doktor mało kompetentna. Wymyśla choroby u zdrowego dziecka, namnaża problemów. Byliśmy z 3-miesięczną córką u p. doktor ponad 1,5 roku temu. Problemem było mocne prężenie ciała np. w czasie przebierania lub w trakcie płaczu. Pani doktor nie zważała na histeryczny płacz córki tylko machała nią na prawo i lewo, odhaczając kolejne pozycje. W czasie badania nie mówiła nic. Na koniec gdy już udało nam się uspokoić córkę zupełnie na odchodnę przemówiła, że dziecko nie będzie chodzić, że będzie nieruchome od pasa w dół, ale mamy się nie martwić bo niektórzy jej mali pacjenci nie ruszają i nogami i rękami. Dodała jeszcze, że KAŻDY neurolog nam to potwierdzi. Nam opadły szczęki. Skierowała na Vojtę i stwierdziła, że ta rehabilitacja może pomóc ale nie musi a jeśli pomoże to dziecko i tak nie będzie miało normalnego chodu. Po tej wizycie odwiedziliśmy jeszcze kilku bardzo dobrych i cenionych lekarzy. Żaden nie potwierdził rewelacji wymyślonych przez p. doktor. Neurolog, dwóch lekarzy rehabilitacji oraz fizjoterapeuci. Każdy nas uspokajał, że mamy zdrowe dziecko. Stanowczo odradzali Vojtę. Podejście każdego z nich było nastawione na dziecko, badania przeprowadzane w taki sposób, że gdy tylko córka zaczynała płakać, była nam oddawana na uspokojenie a gdy się uspokoiła była badana dalej. Zupełnie inaczej niż u p. Gradzikiewicz. Dziś córka ma 2 lata. Zaczęła chodzić tuż przed pierwszymi urodzinami. Biega, skacze, wspina się- ruszą się od pasa w dół i w górę.

Tragedia lekarz. Zmarnowalam tylko czas... ma rozwiązania na wszystkie bolączki A w zakresie swoich kompetencji niekoniecznie jest wygadana... tylko sie dodatkowo zestresowalam bo lekarka wymyśliła jakieś inne badania dla córki, które wgl nie były związane z celem.wizyty. Zcałego serca NIE POLECAM!!!