lekarz Rudolf Kost

Polecam wszystkim! Ma wiedzę i doświadczenie !

Polecam wszystkim! Ma wiedzę i doświadczenie !

BYŁAM U TEGO PANA KOLEJNO Z TRÓJKA SWOICH DZIECI-choroba rozpoznana -występująca genetycznie-zwyrodnienie siatkówki,ale dla tego lekarza który wydaje opinie dla zus to choroba ta w niczym nie przeszkadza normalnej pracy.WYSTEPOWAŁAM O RENTY SZKOLNE DLA SYNÓW W 1998 ROKU,po odmowie odwołałam się do sądu i uzyskałam dla nich renty a ZUS PRZYZNAŁ ŻE lekarz na badaniu popełnił błąd.Miesiąc temu znowu trafiłam z córką do niego na badania i sytuacja się powtórzyła-jego opinia dla komisji że nie ma całkowitej niezdolności do pracy i odmówił prawa do renty socjalnej.Dla ZUS to on jest ,bo mało kto chce chodzić rok po sądach by udowodnić błąd lekarza.Ja po raz kolejny muszę to zrobić.

Takiego skansenu to jeszcze nie widziałem, Sam lekarz jest chyba ślepy i lekko przygłuchy, no ale ma 100lat wiec można to wybaczyć. Wizyta trwała bardzo krótko, może dlatego przepisane szkła okazały się za słabe

Nie dosc, ze nie powiedzial o moich oczach nic,ani nie przepisal nic na moje zmeczone czesto z pekajacymi naczynkami oczy. Caly czas narzekal. To, ze bylam pacjentem z NFZ nie upowaznia pana dr do takiego zachowania. Mial przepotopowy sprzet. W jaki sposob dostal mozliwosc zajmowania sie pacjentami sprzetem sprzed 40 lat?.Podobno sluzba zdrowia idzie ku lepszemu.. Czy koniecznie trzeba za wszystkie wizyty placic, by byc dobrze( tzn normalnie) obsluzonym? Nie polecam tego lekarza.

Lekarz który wie co robi i mówi..leczy mnie państwowo a mimo to jestem zadowolona z wizyt.To on wykrył u mnie jaskrę choć wcześniej byłam u innego prywatnie. polecam

W pewnych punktach dałam ocenę 4. (1).A więc ilość poświęconego mi czasu to było jakieś 10 min i tu mogę powiedzieć wręcz expresowo mi spieszącej się studentce to nawet pasuje tak szybko i z głowy ale innym moze być to za krótki czas więc można by było go wydłużyć. (2). Czy poleciłbyś tego lekarza znajomemu i tu też ocena 4 z tego względu myślę ze są lepsi co nie zakładam ze inni są Gorsi . Jest dobrze i ja będę do niego chodziła!!!!! Bardzo Fajny!!!! : -)

super okulista! polecam :) wizyta przebiegła przyjemnie i teraz mam idealnie dobrane okulary - widzę dobrze jak sokół :)

dziś byłem u Pana Rudolfa - jestem bardzo zadowolony. brak oczekiwania w kolejce, miła rozmowa i rzeczowa wiedza to jego atuty. chciałbym, żeby każdy lekarz był taki jak on :)

Od lat bada mój wzrok i robi to bardzo fachowo. Przyjemna atmosfera w gabinecie, wizyta jest krótka i rzeczowa. Zdecydowanie polecam! :)