lekarz Ruta Pelar

Pediatra

ja bylam z dzieckiem ale diagnoza nie trafna, dziecko meczylo sie przec kolejny miesiac, po czym musialam sie udac do innego lekarza zeby go z tego wyciagnal. lekow nakupione za 200 zl a nic nie pomogly. za wizyte bierze 50 zl od dziecka. jak dla mnie nie udana wizyta

Nic dodać nic ująć :) w przypadku Tomka lekarka za każdym razem postawiła trafną diagnozę i zaproponowała skuteczne leczenie nieantybiotykowe! :) dziecko zbadane bardzo dokładnie, jestem zadowolona

Lekarz z powołania! Mało jest takich lekarzy! Pani doktor uprzejmie wytłumaczy, prosto zwięźle, że każdy nie-lekarz zrozumie i jest dobrze poinformowany

Pani doktor jest rzetelna, zawsze dokładnie przepada dziecko, bardzo polecam!

Pani doktor jest rzetelna, zawsze dokładnie przepada dziecko, bardzo polecam!

kompetentny lekarz, dokładnie bada maluszka. przychodzę z gardłem a maly jest badany kompleksowo. jestem zadowolona. niestety przepisuje syrop na gardło PULNEO, który zawiera zolcien pomarańczowy (toksyczny barwnik)- powinna o tym wiedziec

Wciąż poszukujesz "Pediatra Hażlach"?

Sadowa 5
43-419 Hażlach