lekarz Ruta Pelar

Doktorka odmówiła mi wizyty maleńkiemu dziecku, wywyszajacym tonem mówiąc że ma 12 godzinową pracę i nie będzie przyjmowała. To trzeba było sobie inny zawód poszukać i na produkcję iść jak nie podoba się leczenie ludzi. Może wtedy byłoby więcej szacunku do ludzi i dzieci którzy są chorzy!

ja bylam z dzieckiem ale diagnoza nie trafna, dziecko meczylo sie przec kolejny miesiac, po czym musialam sie udac do innego lekarza zeby go z tego wyciagnal. lekow nakupione za 200 zl a nic nie pomogly. za wizyte bierze 50 zl od dziecka. jak dla mnie nie udana wizyta

Nic dodać nic ująć :) w przypadku Tomka lekarka za każdym razem postawiła trafną diagnozę i zaproponowała skuteczne leczenie nieantybiotykowe! :) dziecko zbadane bardzo dokładnie, jestem zadowolona

Lekarz z powołania! Mało jest takich lekarzy! Pani doktor uprzejmie wytłumaczy, prosto zwięźle, że każdy nie-lekarz zrozumie i jest dobrze poinformowany

Pani doktor jest rzetelna, zawsze dokładnie przepada dziecko, bardzo polecam!

Pani doktor jest rzetelna, zawsze dokładnie przepada dziecko, bardzo polecam!

kompetentny lekarz, dokładnie bada maluszka. przychodzę z gardłem a maly jest badany kompleksowo. jestem zadowolona. niestety przepisuje syrop na gardło PULNEO, który zawiera zolcien pomarańczowy (toksyczny barwnik)- powinna o tym wiedziec

Lekarka godna polecenia,zawsze znajdzie czas na wizytę niezależnie od dni wolnych od pracy. Potrafi pomóc nie tylko dziecku, ale również i dorosłemu.Serdecznie polecam.

Prywatnie polecam Badnie dziecka bardzo dokładne wyjaśnia co dolega i dokładnie mówi jakie leki podawać nie polecam Jesli chodzi o alergie to nie polecam(żenujacy brak wiedzy)W MED FOBER DENT zbyt duzo pacjenów okrone kolejki i wizyta to porażka. Z ta paniką tez coś prawda, nas tez niepotrzebnie wysłałaby do szpitala, ale to juz historia...

Bardzo rzetelne podejście do problemu, miła i fachowa pomoc. Wskazania do dalszej diagnozy choroby, skierowania do specjalistów. Polecam.

Ja byłam bardzo zadowolona z wizyty. Syn również. Chodzimy do Pani doktor już 5 lat z każdym problemem zdrowotnym i zawsze odpowiednio trafi z diagnozą. O każdej porze jest gotowa pomóc.