dr hab. n. med. Ryszard Baczynski

Nefrolog

Doskonały lekarz. Olbrzymia wiedza. Kompleksowe podejście do pacjenta. Uratował mnie z wielu bardzo poważnych problemów zdrowotnych, gdy byłam na granicy życia i śmierci. Przeprowadził mnie przez wiele lat dializ i przygotował do przeszczepu nerki. Lekarza , z tak dużą wiedzą z zakresu medycyny ogólnej i nefrologii, ze świecą szukać w Bielsku. Cóż z tego że oschły, czy mało przystępny, jeśli dobrze leczy i ratuje ludziom życie! Chciałabym zawsze trafiać na tak kompetentnych lekarzy!

Brak słów by wyrazić niezadowolenie po kontakcie z Panem Ordynatorem.Chyba ma za nic rodziny chorych.Nierzetelne przekazywanie informacji o wynikach badań,brak informacji jakimi lekami chory jest leczony i w jakim celu.Po rozmowie miałam wrażenie pogardy do mojej osoby.Szkoda mi takich ludzi.

Brak slów...w piątek zmarł mi tata.Wyszedł z oddziału dr.Baczyńskiego tydzień temu po czym zmarł.Chyba więcej nie muszę dodawać..10.04.2016.Sprawa mojego ojca nadaje się do Uwagi i napewno tego tak nie zostawię!Dziękuje doktorze...

Specjalista!!! Rzetelny, uczciwy, bardzo dobry lekarz.. Trafić pod jego opiekę to szczęście w chorobie.. Godny polecenia.. Troszkę oschły ale najważniejsze, że to prawdziwy lekarz

witam Pan Doktor to dobry wrażliwy człowiek chodź robi raczej inne wrażenie, ale pod jego opieką można czuć się bezpiecznie

witam

super specjalista,może trochę nieuprzejmy,ale wraz ze swoim sztabem lekarzy bardzo skuteczny-polecam