lek. dent. Ryszard Banasik

Ogromne doświadczenie. Dokładne omówienie problemu stomatologicznego wraz z opisem sposobu leczenia. Doskonały stomatolog.

Bardzo miły, fachowa robota. Ceny też niższe niż gdzie indziej. Potrafi wyjaśnić zawieg pacjentowi, nie wierci znienacka.

Świetny specjalista, chodzę do Niego od lat ,plomby trzymają lata ,a do tego podejście do pacjenta pelne empatii

Nie polecam , brak pomysłu na leczenie skuteczność zerowa, lepiej oddać się w ręce fachowca z dobrym sprzętem

Dobrze ze poszłam do innego stomatologa …. Leczyłam się długa u doktora a wyszło na to ze mam zeby w stanie tragicznym !Nigdy więcej !! nie polecam nikomu ,uprzejmy Ok ale niestety nie potrafi skutecznie leczyć, Żal wydanych pieniędzy

Nie polecam po kilku latach chodzenia do tego pana odważyłam się pójść gdzie indziej. Wydane sporo tysięcy żeby naprawić zęby. Tragedia totalna abstrakcja leczenia ….. nie polecam .. i córka robiąca kanałowe bez mikroskopu w tych czasach No gratulacje !!!!!!

mozna tylko dodac jedno slowo ,,tragedia,,wieczne wizyty,zero logicznego myslenia,a ceny...coz europejskie...za totalny brak pomocy,brak slow

SUPER DENTYSTA POLECAM.MOŻNA MIEC DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE.

SUPER DENTYSTA POLECAM.MOŻNA MIEC DO NIEGO PEŁNE ZAUFANIE.

Nie znam lepszego dentysty. Polecam tym, ktorzy cenia fachowosc, uprzejmosc i niskie ceny.

NIESAMOWITA WIZYTA! BADANIE ZEBOW OD A DO Z, SPEDZIL CZAS ZE MNA I WYTLUMACZY WSZYSTKO PO KOLEI, WZBUDZIL ZAUFANIE I NIE WYDAWAL SIE, ZE TRAKTUJE MNIE JAK NASTEPNY NUMEREK!