lekarz Ryszard Baranowski

1,9
1,7
1,9
1,7

Takiego lekarza dawno nie spotkałam. Gburowaty, chamski. Wypisał karteczkę z opisem, że nic nie widzi i nie może stwierdzić co mi jest po badaniu usg. Wyprosił mnie z gabinetu ponieważ nie miał mojej kartoteki i zawołał następnego pacjenta. Następnie na korytarzu wręczył mi swoje wypociny. Brak słów. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Mój partner wyszedł dziś od Pana doktora w ogromnym szoku. Lekarzu nie przeprowadził w ogóle wywiadu medycznego pomimo, że historia choroby trwa już prawie rok, a w momencie kiedy partner dzielił się istotnymi faktami, informacjami o badaniach, lekarz nie chciał słuchać, kazał przygotować się do badania UGS. Zignorował fakt, że partner ma świeże badanie USG. Nie wiem czy jego kilka sekund spojrzenia na brzuch wiele wniosło. Lekarz przepisał leki na IBS i chciał zamknąć wizytę. Żaden z lekarzy wcześniej absolutnie nie podejrzewał IBS. Partner musiał wręcz wymusić aby doktor łaskawym okiem spojrzał na wyniki gastroskopii i wielu badań krwi, również przygotowanych przed samą wizytą. Doktor zakwestionował wiarygodność badań jednej z największych placówek diagnostycznych w Polsce, ponieważ wierzy tylko w wiarygodność badań tylko swojej placówki. Nakazał przeprowadzanie badań u siebie w placówce, dodając jednocześnie, że koszty i tak pokryje dostawca prywatnej opieki medycznej. Jednocześnie po głębszym przyjrzeniu się wynikom, lekarz podtrzymał receptę, którą wcześniej dość szybko przepisał. Mam wrażenie, że jedynym celem lekarza, jest wyciąganie pieniędzy od dostawców pakietów medycznych, leczenie pacjenta i kontakt z nim to dla niego przykry obowiązek. Nie muszę chyba dodawać, że wizycie nie towarzyszyła zupełnie empatia. Lekarz był wręcz obcesowy i traktował pacjenta przedmiotowo. Nigdy nie wrócimy do tej placówki i nikomu jej nie polecamy.

Lekarz tragedia, nie słucha w ogole pacenta. Faszeruje tabletkami zamiast na badania skierowac. Kieruje tylko na to co mozesz zrobic w Ventriculusie zeby zostawic tylko pieniadze. jedno jest pewno ten lekarz nie wyleczy tylko strata czasu i pieniedzy. ja juz napewno do niego nie przyjde. Takiego chamskiego lekarza dawno nie spotkałem. Ludzie szkoda czasu na niego i oczywiscie kasy. Napewno nie wyleczy. Jego motto nafaszerowac tabletkami jak kaczke. Badanie USG to jakas porazka dosłownie 6 sekund gdzie 3 sekundy nakładanie zelu. Co on moze sprawdzic w takim czasie. Zero proifesjonalizmu. Jestem mega zniesmaczony. Gdybym wczesniej wszedl na opinioe nie popelniłbym, błedu pojscia do tego typa na wizyte. Nie pozdrawiam Pana Doktora

Robiłem gastroskopie u Pana Baranowskiego, lekarz w porządku pielęgniarki bardzo miłe, nie wiem z skąd te negatywne opinie

Byłam u tego pana bo od dłuższego czasu miałam problemy z układem pokarmowym, nie zrobił nawet dokładnych badań ani nie zlecił gastroskopii, uznał że mam alergię na laktozę (co było nieprawdą, sama musiałam do tego dojść), zapisał drogie leki które tylko pogorszyły, na kolejnej wizycie przypisał nowy lek, gdy powiedziałam ze już go brałam i nie pomagał mi powiedział, że mam brać jeszcze raz i że „od tego na co choruję się nie umiera”. To była ostatnia wizyta, „lekarz” niemiły i niekompetentny, nie polecam nikomu, żałuję że nie trafiłam na ten ranking wcześniej bo na pewno nie udałabym się na wizytę, problemy przez tego pana miałam jeszcze długo po lekach które mi przypisał, bardziej pomogła mi moja lekarka rodzinna mimo że nie jest specjalistką od tego.

Pan Doktor nie powinien zajmować się przyjmowaniem pacjentów. Niemiły, poniżający pacjenta. Wykonanie USG trwało 10 sekund pomimo zgłaszanego problemu nawet nie spojrzał dokładnie czy wszystko w porządku, po prostu odbębniona wizyta i skasowane punkt z NFZ. Skandal że ktoś taki nazywa się lekarzem, nie słucha pacjenta komentuje w arogancki sposób to co się do niego mówi. Skandal, że ktoś taki dba o zdrowie bo po dzisiejszej wizycie muszę i tak iść do innego specjalisty bo wizyta u tego Pana w niczym nie pomogła.

Lekarz olał kompletnie swoich pacjentów. w godzinach 16-17 mialo odbyć się USG piersi, godzina 16:40 lekarza ni widu ni słychu, panie w rejestracji na pytanie kiedy będzie lekarz powiedzialy tylko: lekarz został poinformowany o wizytach, my nie wiemy gdzie jest. godzina 17 pojawiaja sie pacjenci z umowionych kolejny wizyt, a doktora nadal nie ma. podziekowalam serdecznie i wyszlam. byla to moja ostatnia "wizyta" w tej placówce.

Gbur jakich mało. Kolonoskopia - nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy zabiegu, nie omawia jego etapów, a po zakończeniu odwrocony plecami mówi tylko - wyniki za miesiąc.... i jak się zapytałam czy ogólnie mogłabym wiedzieć co i jak to stwierdził, że mam sie nie interesować i po co podsluchiwałam jak rozmawiał w trakcie zabiegu :/ rece opadają. Teraz czeka mnie wojna o wyciagnięcie wyników wczesniej niż na wizycie lekarskiej, która za trzy miesiące dopiero - swoja droga to jest niezgodne z przepisami - mam prawo wiedziec jakie mam wyniki! Dziekuje za to wspanialej pani pielęgniarce, bez której nie wytrzymałabym badania - anioł kobieta!

Nikomu nigdy nie poleciłabym tego lekarza. Jest arogancki, nieuprzejmy, lekceważący, czasem wręcz kpi. Nie można liczyć na pomoc i rozmowę. Lekarz odnosi się bez szacunku (na "Ty"). Zdecydowanie moja najgorsza wizyta lekarska, z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

Człowiek dojący z ludzi kasę jak rolnik krowę, nic nie powie, arogancko coś odpowie. Pacjent wychodzi jeszcze głupszy niż wszedł tylko kasa i kolejne badania i wizyty by zebrać jak najwięcej kasy od szarego Kowalskiego. Burak jeżdżący mercedesem i później nie ma się co dziwić jak ma taką furę to kasuje. LUDZIE UNIKAJCIE TEGO LEKARZA!!!!! Chyba że wygraliście w totka!!