lekarz Ryszard Baranowski

Internista, Gastroenterolog

2,3
1,7
1,8

Lekarz olał kompletnie swoich pacjentów. w godzinach 16-17 mialo odbyć się USG piersi, godzina 16:40 lekarza ni widu ni słychu, panie w rejestracji na pytanie kiedy będzie lekarz powiedzialy tylko: lekarz został poinformowany o wizytach, my nie wiemy gdzie jest. godzina 17 pojawiaja sie pacjenci z umowionych kolejny wizyt, a doktora nadal nie ma. podziekowalam serdecznie i wyszlam. byla to moja ostatnia "wizyta" w tej placówce.

Gbur jakich mało. Kolonoskopia - nie odpowiada na pytania, nie tłumaczy zabiegu, nie omawia jego etapów, a po zakończeniu odwrocony plecami mówi tylko - wyniki za miesiąc.... i jak się zapytałam czy ogólnie mogłabym wiedzieć co i jak to stwierdził, że mam sie nie interesować i po co podsluchiwałam jak rozmawiał w trakcie zabiegu :/ rece opadają. Teraz czeka mnie wojna o wyciagnięcie wyników wczesniej niż na wizycie lekarskiej, która za trzy miesiące dopiero - swoja droga to jest niezgodne z przepisami - mam prawo wiedziec jakie mam wyniki! Dziekuje za to wspanialej pani pielęgniarce, bez której nie wytrzymałabym badania - anioł kobieta!

Nikomu nigdy nie poleciłabym tego lekarza. Jest arogancki, nieuprzejmy, lekceważący, czasem wręcz kpi. Nie można liczyć na pomoc i rozmowę. Lekarz odnosi się bez szacunku (na "Ty"). Zdecydowanie moja najgorsza wizyta lekarska, z czymś takim się jeszcze nie spotkałam.

Człowiek dojący z ludzi kasę jak rolnik krowę, nic nie powie, arogancko coś odpowie. Pacjent wychodzi jeszcze głupszy niż wszedł tylko kasa i kolejne badania i wizyty by zebrać jak najwięcej kasy od szarego Kowalskiego. Burak jeżdżący mercedesem i później nie ma się co dziwić jak ma taką furę to kasuje. LUDZIE UNIKAJCIE TEGO LEKARZA!!!!! Chyba że wygraliście w totka!!

Przyszłam na badanie z bólem, doktor starannie i długo robił usg. Otrzymałam wydruk z wynikiem badania.Więc po co mam jeszcze bajerowć z lekarzem i niepotrzebnie mu zabierac czas?Chorych jest więcej. Jak dla mnie perfecto :)

Wciąż poszukujesz "Internista Leszno"?

Muśnickiego 4

telefon:655296262