lekarz Ryszard Bryndal

Neurolog

2,5

OD KILKU LAT MNIE PROWADZI I JAK NA RAZIE TRAFNIE CO DO ZAANGAŻOWANIA I TŁUMACZENIA NO CÓŻ PAN DOKTOR JEST JUŻ WIEKOWYM DOKTOREM I MA TAKIE A NIE INNE PODEJŚCIE DO PACJENTA.POLECAM LUDZIOM KTÓRYM JEST POTRZEBNY LEKARZ NEUROLOG, A NIE BABA DO SŁUCHANIA UŻALANIA

Lekcewarzace podejscie do pacjenta. Majac 22 lata poszlam do niego z objawami 1 rzutu SM. Powiedzial, ze po prostu zle spalam. Zlecil masaze na plecy- zero dodatkowych badan, nic, po prostu zle spalam. Po 3 latach mialam 2 rzut i dopiero wtedy, po wizycie u innego neurologa, choroba zostala wykryta, a przede wszystkim wykonane zostaly podstawowe badania neurologiczne- np. rezonans. Nie polecam lekarza, mam zal do niego, ze juz 3 lata temu moglam zaczac sie leczyc na stwardnienie.

bardzo dobry lekarzz duzym doswiadczeniem zawodowym i z miloscia do tego zawodu

bardzo dobry lekarzz duzym doswiadczeniem zawodowym i z miloscia do tego zawodu

Nie polecam lekarza poniewaz malo inetersuje sie choroba nie wysyla na dodatkowe badania mowi tylko dzien dobry wypisuje recepte na leki i zegna