lekarz Ryszard Dębicki

Niemily. Typowy lekarz z prl. Stare metody, brak nowej wiedzy. Zero kultury. Nie polecam nikomu. W tych czasach tacy lekarze w szpitalach to wciaz norma

Jak nie chcecie sobie psuć dnia to przestrzegam przed spotkaniem z tym Panem. Próby komunikacji trudno nazwać rozmowa, wulgaryzmy, podważanie publiczne decyzji innych lekarzy, autorytarnosc nie tylko w stosunku do pacjentek ale tez wspolpracownikow. Ten człowiek odbiera pacjentowi podstawowe prawo do swiadomego podejmowania i akceptowania decyzji dot. leczenia.

Najlepszy lekarz jaki kiedykolwiek się mną opiekował. Dzięki Jego pomocy, ostrożności, pewności siebie i spokojowi w czasie prowadzenia ciąży donosiłam maleństwo do terminu porodu. A po drodze przeżyliśmy ciągłe plamienia, przesuwające się przodujące łożysko, krwawienia w 8 miesiącu, zastój w nerce i 2 miesięczny pobyt na patologii ciąży. Lekarz z powołania, doświadczony, szczery do bólu, sympatyczny, z poczuciem humoru, opiekuńczy i całkowicie BEZINTERESOWNY!!!!! Polecam każdej kobiecie. Wielkie podziękowania Panie Doktorze :-)

Nieuprzejmy, niekompetentny, człowiek jest u niego na ostatnim miejscu.

Nieuprzejmy, niekompetentny, człowiek jest u niego na ostatnim miejscu.

Najpierw człowiek, później lekarz. Gorąco polecam. Specjalista, jakich mało. Dziękuję za wszystko Panie doktorze!

świetny lekarz, spokojny, taktowny, wyrozumiały, prowadził moje dwie ciąże i odbierał dwa porody, serdecznie polecam

Jest to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam. Bardzo rzeczowy, ale wszystko zawsze wytłumaczy, a w gdy czegoś nie rozumiem - chętnie wyjaśnia wszelkie niejasności. Mimo że czasem powie coś prosto z mostu to zawsze wychodzę od niego spokojniejsza i pewna, że jestem w dobrych rękach :) Przewrażliwionym koleżankom odwiedzić tych fałszywo-miłych lekarzy, którzy potrafią jedynie słodko gadać. Dr Dębicki to naprawdę specjalista najwyższych lotów!

Dr Dębicki to naprawdę specjalista najwyższych lotów!

super lekarz. narazie najlepszy u jakiego byłam. wyszłam od niego spokojniejsza, polecam go. rozumie każdą sytuacje i wspiera. tlumaczy wszystko ze spokojem. uważam , że to najlepszy lekarz, któremu pozwolilam poprowadzic moją ciażę! jest to moj trzeci lekarz, jestem w 12 tygodniu ciazy. terminy do niego też nie sa zbyt długie. polecam

super lekarz. od pierwszej wizyty wzbudził moje zaufanie. od niego gabinetu wyszłam spokojniejsza. na każde pytanie odpowiada w sposób wyczerpujacy. polecam każdemu tego wspaniałego lekarza.