lekarz Ryszard Dutkowiak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Witam wspaniały specjalista:) Prowadził moją ciąże naprawdę doskonały fachowiec:) Urodziłam zdrowego synka bez żadnych komplikacji :) Polecam

Bylam u dr Dutkowiaka po raz pierwszy i mam bardzo dobra opinie o tej wizycie. Wczesniej chodzilam do różnych lekarzy i dopiero teraz jestem zadowolona;) Pan doktor wydaje sie byc skromnym, uczciwym czlowiekiem. Wszystko mi wytlumaczyl i odpowiedzial na kazde pytanie. Koszt wizyty 90zl a powinien wziac wiecej zgodnie z cennikiem poniewaz mialam szczegolowe badanie gin, usg gin, usg piersi i cytologie, i co najwazniejsze wizyta byla niekrepujaca! Nie znam jeszcze tak dobrze Pana doktora ale juz jestem umówiona na kolejna wizyte;) pozdrawiam i polecam.

Bardzo dobry lekarz a bylam u wielu nawet za granica (Niemcy,Anglia,Meksyk)wykryl u mnie problem w zarodku!Polecam!

to świetny lekarz uprzejmy i kompetentny potrafi świetnie wytłumaczyć o co dana choroba inna rzeczą powiązana z tym gorąco go polecam

Również polecam,byłam usuwać nadżerkę niedawno i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona.wizyta w porze wieczornej i do tego troska ze strony lekarza.Przy zabiegu bardzo delikatny

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Brzeg"?

Jan Kotuła

Jana Pawła II 12 lok. 3