Zdecydowanie polecam pana doktora. Widac że jest lekarzem z powołania, sumienny i kompetentny, a do tego zawsze potrafi podnieść człowieka na duchu. Pan doktor po dobraniu odpowiednich lekarstw pomógł mi zajść w ciąże,a było bardzo trudno. Prowadził moja pierwszą ciążę i nie mam w ogóle żadnych zastrzeżeń. Polecam przyszłym mamusiom:)A do Tetgo to naprawdę sympatyczny i godny zaufania lekarz, POLECAM:)

Mnie potraktował przedmiotowo i władczo.Nawet mnie nie wysłuchał tylko kazał się rozbierać.Nie zachował się ani jak człowiek, ani jak lekarz.

Byłam u pana doktora w 5 tygodniu ciąży, po zbadaniu mnie i zrobieniu USG nie rozpoznał ciąży. Prócz tego dostałam leki które mogły zabić płód :( Nie polecam.

świetny lekarz,martwil sie o płód jak i o moj stan, poszłam na badania w 3d i wszystko wyszło ok :) pozdrawiam ania z boguszowic:)

Polecam tego lekarza! To jest mój pierwszy ginekolog, więc nie mam porównania, ale jest to bardzo dobry lekarz. Wyjaśnił mi wszystkie za i przeciw tabletkom, dodatkowo wyjaśnił mi na czym polega moja choroba. Ma dobre podejście do pacjentki, szczególnie młodych (takich jak ja;). Nie stwarza dwuznacznych sytuacji, jest kompetentny i uprzejmy. Polecam tego lekarza! Jest rewelacyjny!

Polecam tego lekarza!
Polecam tego lekarza! Jest rewelacyjny!

Mało czasu poświęca pacjentce,co więcej w razie problemów potrafi nieźle nastraszyć zamiast spooić i podtrzymać na duchu. Pzyszłym mamom odradzam szkoda nerwów

Prowadził moja ciążę. Po usg stwierdził że będę miała dziewczynkę a urodziłam chłopczyka. Ogólnie nie mam żalu , ale na porodówce byłam zaskoczona

bardzo dobry lekarz! wielu znajomym polecilam i sa bardzo zadowoleni

bardzo dobry lekarz! wielu znajomym polecilam i sa bardzo zadowoleni

Prowadzi moją 1 ciążę.Do tej pory nie mam żadnych zarzutów co do tego lekarza.Kiedy mam problem wystarczy zadzwonic i on pomoże mi go rozwiązac.