dr n. med. Ryszard Golnik

Ortopeda

Niesamowity człowiek, rzadko się spotyka takie podejście do pacjenta. Nie tworzy bariery, nie robi z siebie Boga, szczerze chce pomóc i rzeczowo mówi, jakie są formy leczenia. Dzięki przeprowadzonych przez pana doktora operacjach na 20 lat zapomniałam, że mam problemy z kolanami. Choroba się odezwała, ale z niczyjej winy. Mam ogromne zaufanie do tego lekarza. Ma bardzo duże poczucie humoru i nie pozbawia pacjenta marzeń o normalnym funkcjonowaniu. Nie naciąga na kosztowne formy leczenia. Przede wszystkim bada rękoma chore miejsce.

groziła mi operacja kręgosłupa /tak ocenił inny ortopeda/.Wskutek podanego zastrzyku,/nie blokada/,"galarowata masa krążka" obkurczyła się i mimo, że upłynęło już prawie pięć lat,funkcjonuję bez operacji. Wielkie dzięki Panie doktorze. Ryszard Szymczak

Wielkie dzięki Panie doktorze.

Ryszard Szymczak

Znam doktora od kilkunastu lat. Wyciągnął mnie z poważnych problemów kręgosłupa. Już prawie nie chodziłem i po wielokrotnym manualnym nastawianiu pomimo, że minęło wiele lat dziś nie mam już kłopotów z tymi sprawami. Poleciłem go wielu moim znajomym i w każdym przypadku pomógł lub pokierował dalszym leczeniem. POLECAM DALEJ. Polecam, doskonały fachowiec w swojej dzidzinie. Adam Matuszczyk

POLECAM DALEJ.
Polecam, doskonały fachowiec w swojej dzidzinie.
Adam Matuszczyk

Dzięki Niemu chodzę już ponad 25 lat.

Dzięki Niemu chodzę już ponad 25 lat.

Wspaniały lekarz. Diagnozy podane w kilku moich dolegliwościach trafione w 100%. Leczenie prowadzone przez dr Golnika pozwoliło mi wyzdrowieć.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)