lekarz Ryszard Grabiński

Neurolog dziecięcy

Nie polecam ! Trafiliśmy z podejrzeniem zespołu PANDAS. W ciągu godz doktor stwierdził, że mój syn NASZCZĘŚCIE NIE MA PANDAS, bo nie mieści się w kryteriach. Na nieszczęście okazało się że ma. Stracona NADZIEJA czas i pieniądze.

Bardzo rzetelny lekarz. Wizyta minimum 40 minut. Długi wywiad oraz badanie dziecka. Miły, uśmiechnięty, tłumaczy zrozumiałym językiem. Godny polecenia!

Godny polecenia!

Odradzam, ironiczny uśmiech,nieprofesjonalne podejście do pacjenta, jestem zbulwersowana , doprowadził córkę do płaczu i wogóle się tym nie przejął Skandal

Skandal

Bardzo dokładny i skrupulatny specjalista, każdy szczegół jest dla niego ważny, owszem zapisuje wszystko w karcie ale to potrzebne do postawienia trafnej diagnozy i leczenia dziecka. Chodzę z synem do pana Grabińskiego od 3 lat i jestem bardzo zadowolona, w razie potrzeby przyjmie nawet w ten sam dzień w którym się kontaktuje czy to na fundusz czy też prywatnie. Bardzo polecam.

Bardzo polecam.

Bardzo konkretny lekarz. Może brak u niego poczucia humoru, ale to nie jest najważniejsze w jego fachu. Ważne jest to, że zajął się naszym synem profesjonalnie, nam jako rodzicom odpowiedział na każde nurtujące nas pytanie i miedzy innymi dzięki niemu nasz syn jest zdrowym i super rozwijającym się dzieckiem. Jesteśmy mu za to ogromnie wdzięczni.

Najlepszy lekarz neurolog dziecięcy w okolicy!

Najlepszy lekarz neurolog dziecięcy w okolicy!

Bardzo drogi lekarz! Wizyta kosztuje u niego 100zł. Powtarza diagnozę za innymi lekarzami, nie ma swojego zdania. Podczas wizyty zamiast zająć się badaniem dziecka przepisuje książeczkę zdrowia. Umawia na wizyty rodziców z dzieckiem na godziny wieczorne, bez możliwości negocjacji wcześniejszej pory dnia. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! stary, siwy i zarozumiały typ ("co to nie on")

Bardzo drogi lekarz! Wizyta kosztuje u niego 100zł.
Powtarza diagnozę za innymi lekarzami, nie ma swojego zdania.
ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! stary, siwy i zarozumiały typ ("co to nie on")