Ryszard Gumański

2,6
2,2
1,8
2,1

Lekarz to chyba z nazwy nieumi rozmawiać z pacjętem,nerwus zachowanie chamskie byłam pierwszy raz u niego i pierwszy raz spotkałam się z czymś takim,nie polecam tego pana bo szkoda czasu i nerwów. Anna

Masakra !!!!Cham i prostak!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bezczelny !!!!!!!!!!!!!Gburowaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On się nadaje w pole z haczka pracować a już na pewno nie z ludzmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo niemiły gburowaty lekarz.Zus chyba kieruje chorych do niego,aby było jak najwięcej odmownych decyzji w sprawie rent.Odradzam tego lekarza.

Dla mnie to hamowaty felczer A nie lekarz trafiłem do niego po wypadku wysyłał mnie z uszkodzoną łękotka do neurologa neurolog stwierdził że to ortopedyczne i kazał iść ponownie do ortopedy a chamidło nawet mnie nie przyjął do obory krowy niech leczy a nie ludzi w szpitalu nie polecam

Może cham i gbur ale na pewno nietuzinkowy fachowiec!!!!Majstersztyk w swoim zawodzie.....komunikatywność z pacjentem zerowa,kultura może jeszcze poniżej zera ale jak się za coś bierze to tego nie spierniczy.....polecam z czystym sumieniem!!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"