lekarz Ryszard Janiszewski

Lekarz rodzinny

Kochany człowiek, kochany lekarz. Jedno musi wynikać z drugiego, inaczej być nie może . Pomaga mi w życiu , pomaga mi i mojej rodzinie w chorobie, jeszcze się nie zawiodłam na Nim. Moja intuicja i podpowiedzi znajomych pozwoliły mi doskonale wybrać Mojego Lekarza Rodzinnego. " Mam Go " już od 1999 roku. Jowita Ch.

Bardzo miły i uprzejmy człowiek, wizyta komfortowa, bez pośpiechu, kompleksowe podejscie do leczenia. Jasno postawiona diagnoza i omówiona. Idealny lekarz. Polecam każdemu choremu. U nas w Niemczech takich brakuje i jeszcze nie chciał pieniędzy ... dziwne... W Niemczech od tego zaczyna się wizyta - ustalenie honorarium. Pozdrawiam wszystkich chorych w Polsce.

Zgadzam się z poprzednikiem. Doskonały lekarz i człowiek , znam Go od wielu lat , pomagał mi w chorobie, doradzał w wielu ważnych, życiowych sprawach. Nigdy się na tej znajomości nie zawiodłam. Zawsze życzliwie, z ogromną wiedzą wszystko mi tłumaczył. Szczerze poleciłabym Pan Doktora każdemu, choć życzę wszystkim dużo zdrowia. Mojemu lekarzowi rodzinnemu przede wszystkim. Teresa K.

Zrobił co do niego należało: zbadał dokładnie, również oftalmoskopem, postawił diagnozę, potwierdził dodatkowymi badaniami i.. leczył i wyleczył. Ostrzegano mnie przed wizytą, że dużo zadaje pytań, ale to chyba bardziej zaleta niż wada.