lekarz Ryszard Jonakowski

Neurolog

2,4
2,7

Jako jedyny rozpoznał u mnie prawidłowo chorobę i zastosował właściwe leczenie. Polecam Anna. Mam wyznaczane wizyty kontrolne, okresowo wykonywane konieczne badania

Jako jedyny rozpoznał u mnie prawidłowo chorobę i zastosował właściwe leczenie.
Polecam
Anna.
Mam wyznaczane wizyty kontrolne, okresowo wykonywane konieczne badania

Wizyta odbyła się punktualnie, doktor o wszystko szczegółowo mnie wypytywal, nie czułam się ignorowana:) zostałam zbadana i opukana, wystawiono mi skierowanie na dalsze badania i do lekarza innej specjalizacji. Z przyjemnością pojawię się znowu, tym bardziej że powyższy opis to wizyta w ramach NFZ.

Wizyta konkretna i sprawna, miła atmosfera w gabinecie, diagnoza była prawidłowa, leczenie pomogło.

Bardzo niemiły, nieuprzejmy, wręcz arogancki w kontakcie z pacjentem. Człowiek w kontakcie z nim czuje się jak niechciany petent. Jeśli macie jakieś schorzenie to szczerze odradzam, chyba, że w diagnozie chcecie usłyszeć, że wymyślacie...

Witam. Byłem u doktora kilka tygodni temu i muszę stwierdzić, że Lekarz bardzo nieuprzejmy wręcz bezczelny, wizyty mijają bardzo szybko, za grosz empatii do człowieka. Nic konkretnie nie tłumaczy tylko mruczy coś pod nosem... Byłem u Pana Doktora mimo wcześniej słyszanej o nim niezbyt dobrej opinii ale tylko dlatego zeby przekonać się czy te opinie są realne i z przykrością muszę stwierdzić, że tak. Teraz już wiem, że lepiej poczekać dłużej i iść do fachowca z prawdziwego zdarzenia. Dodać jeszcze musze że Pan Doktor wywołuje wrażenie jakby za karę musiał pracować a przeciez nikt na siłę nikogo nie trzyma zważając że do najmłodszych Pan Doktor nie należy. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże komuś:)
Pozdrawiam

Lekarz bardzo nieprzyjemny, za każdym razem uważa, że pacjent kłamie, ze jest chory i chce tylko wyłudzić chorobowe. Moja sytuacja była bardzo poważna, za takie potraktowanie pacjenta myślę, że każdy by się zraził. Odradzam każdemu kto chce skorzystać z wizyty u tego "lekarza".

Odradzam każdemu kto chce skorzystać z wizyty u tego "lekarza".

Dziś była moja 2ga i ostatnia wizyta u tego pana! Zero kompetencji, leczenie polega na przychodzeniu i słyszeniu że on nic nie widzi, pomimo opisu badań przez specjalistów! Mój lekarz rodzinny więcej mi pomógł niż ten pan.. niestety jak już wcześniej napisano , pan spóźnia się zawsze przynajmniej godzinę, bez magicznego słowa "przepraszam", a fundusz płaci za tą szopkę. Dyskopatia dla tego pana to żadna choroba, jedyna porada polegała na daniu karteczki jakie cwiecznia wykoynwać przy bólach kręgosłupa?! Gdzie to się ma do dyskopatii i osobie która nie wie czy prawidłowo wykonuje te ćwiczenia? można sobie przez to wyrządzić większą szkodę! Poza tym odmawia wypisania jakichkolwiek zaświadczeń o stanie zdrowia do których jest zobligowany , a my pacjenci mamy prawo żądać takiej dokumentacji. Pan doktor spóźnienia rekompensuje aż ponad 5 minutową "poradą lekarską" więc i tak wcześniej pracę kończy niż grafik przewiduje. Ogolnie nie polecam! Lepiej czekać dłużej do specjalisty z prawdziwego zdarzenia , niż krócej do tego pana..

Niestety w części muszę się zgodzić z przedmówczynią. Na szczęście w Nowym Sączu są też jeszcze inni neurolodzy.

Witam, o dziwo jakaś pozytywna opinia na temat pana "lekarza" Jonakowskiego, ale bardzo chętnie wpiszę swoją mniej pochlebna. "Specjalista" z tego pana jest jak z koziej d... trąba, jeśli chcecie usłyszeć, "nie zawracajcie mi głowy" to tylko do tego pana jak w dym. Dziwię się, że takie kolejki są do pana Jonakowskiego, ale chyba tylko dlatego, że przyjmuje na Fundusz. I pomimo prawie dwu godzinnych spóźnień w miarę szybko kolejka idzie do przodu. Jak ktoś powiedział w poczekalni pan "lekarz" przyjmuje "po lebkach". Panu Jonakowskiemu już podziękujemy - na emeryturę i nikt nie będzie zawracam głowy i ręka nie będzie bolała od wpisywania recept.

Super lekarz!!!! Najlepszy!!!! Zna się na rzeczy, pomoże, doradzi, rozśmieszy. Naprawdę polecam!!!!