dr n. med. Ryszard Kamiński

Psycholog, Psychoterapeuta

W pewnym momencie zycia znalazlam sie na zakrecie...i to nie byle jakim.Wszystko mi sie pomieszalo, a wstajac z rana pierwsza mysl jaka sobie zadawalam byla"I ZNOW SIE ZACZAL KOSZMAR, PRZYSZEDL KOLEJNY DZIEN"Dni przepelnione lekiem i to poczucie odosobnienia, nierealnosci towarzyszyly mi na kazdym kroku.Dzieki Panu Ryszardowi po okolo roku wspolpracy moje zycie nabralo sensu i jest takie jak byc powinno-czyli normalne.Teraz wstajac z rana mysle sobie"JAKI PIEKNY DZIEN" i co bardzo wazne- wiecej sie nie boje!Pan Ryszard to wyjatkowy czlowiek...Dziekuje z calego serca-choc wiem ze to malo...

Zbyt przystojny,ciezko sie skupic. Zbyt madry,co sprawia,ze ja nie jestem madra wystarczajaco. Poza tym rewelacja. Kompetentny i godny polecenia. Warto.pomoz sobie i wybierz sie na przejazdzke swojego zycia.

kaminski to jest osoba ktora doprowadzi do szału i wtedy chciałbyś go udusić jak kaczke ale za chwile tesknisz za nim za jego niby obojetnoscią jest nie samowity bardzo dużo mi pomógł DUŻY SZACUNEK BARBARA

To nie były "zwykłe pogaduszki", o których się szybko zapomina. Każda sesja wymagała szczerości, głębokich przemyśleń,wniosków, wyborów (to jest najtrudniejsze, ale konieczne). Żal jest kończyć spotkania z osobą, która pomaga, uświadamia, zaciekawia. Poprzez odpowiedni dobór porównań, odwołań, sugestii, czasami wzbudzania poczucia wstydu Pan doktor zmotywował mnie do zmiany własnego zachowania, a przez to rozwiązania w dużym stopniu trapiących mnie problemów, żalów, które zbyt długo pielęgnowane odbierały mi radość życia, rodziły strach. Teraz wracam do siebie i nie dopuszczam myśli, że mogłabym zrobić krok w tył. Zadowolenie z efektów pracy dodaje sił i chęci na kolejne chwile. Dziękuję Panu doktorowi za okazaną cierpliwość, poczucie humoru, życzliwość, atmosferę spotkań oraz wrażliwość.

Jak ktoś liczy na karetkę pogotowia co pomoże po 1, 2 wizytach to ... nie tu:) jeśli ktoś liczy na "przytulenie" to również nie tu... Wymagający człowiek, wymagająca terapia - zarówno czasu, automotywacji i pracy nad sobą ... efekty ciągle mnie zaskakują.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Szczecin"?

Juranda 1

Urszula Kuśmierz

Psychoterapeuta
Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Krasińskiego 73/7
Szczecin
Oddział Kliniczny Kliniki Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Kraków ul. Kopernika 21a
ul. Kopernika 21a
Kraków