dr n. med. Ryszard Maranda

Urolog

Dr Maranda to wspaniały specjalista. Jedyny, który zna się na gruźlicy układu moczowego i chce leczyć. Gdyby nie On, pewnie nie miałabym już nerki. W bardzo wielu poradniach ze zdziwieniem przyjmowano informację o mojej gruźlicy. Okazywało się jednak, że leczą tylko gruźlicę płuc, a ja miałam radzić sobie sama, albo z urologiem, który (dzięki temu, że praktyki studenckie odbył w Tuszynku), prawidłowo zdiagnozował moje dolegliwości. Wielkie dzięki dla obu lekarzy, szczególnie dla dr Marandy

Wielkie dzięki dla obu lekarzy, szczególnie dla dr Marandy

Nie wiem jaki z niego fachowiec (nie było mi dane spotkać się z jaśnie wielmożnym lekarzem) ale przedsiębiorca bardzo słaby. Starając się o prywatną wizytę, chcąc jedynie się dowiedzieć przed przyjściem, czy będę w stanie przeprowadzić całe leczenie przed swoim wyjazdem z Łodzi zostałem postawiony w sytuacji: przychodzisz i płacisz mi za pierwszą wizytę ryzykując, że już Ciebie tutaj nie będzie na kolejnej albo szukaj sobie gdzie indziej lekarza. Stosunek do pacjenta (Klienta) jak do więźnia w obozach koncentracyjnych, kasa ważniejsza niż człowiek!

Jeśli lekarzowi zawdzięczam zdrowie i życie tylko można Go POLECAĆ.

Jeśli lekarzowi zawdzięczam zdrowie i życie tylko można Go POLECAĆ.

Problemy z kamicą nerkową -tu u tego lekarza znajdziesz rozwiązanie problemu.Zaufaj.Lekarz godny polecenia.

dzięki niemu mój narzeczony żyje, szybkie przyjęcie na oddział, szybka operacja. lekarz godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Urolog Tuszyn"?

bezpośredni kontakt 665-291-601
łódź
Laboratorium Analiz Lekarskich
Piotrkowska 17
90-406 Łódź
PRZYCHODNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ (NOCNA I ŚWIĄTECZNA POMOC)
aleja Wyszyńskiego 99
94-050 Łódź