lekarz Ryszard Markiewicz

Pulmonolog

2,7
2,7
2,6

Tacy powinni być lekarze. Trzyma długo bo tak trzeba, wszystko wytłumaczy. Dobrze dobiera leki i jego diagnozy zawsze mi się spełniają. Super! Polecam!

Wydaje mi się że lekarz nastawiony jest na zarabianie pieniędzy na zatroskanych rodzicach. Mojemu dziecku z jego wyników krwi (bez pieczątki z labolatorium) które kosztowały 500 zł wyszło bardzo wysokie uczulenie na trawy. Oczywiście padł pomysł odczulania szczepionka przez niego zamówionej ponieważ według doktora nie była ona dostępna w aptekach. Poszłam więc sprawdzić to w aptece okazało się że jest dostępna i dużo taniej niż ta która podawał doktor mojemu dziecku. Biznes musi się kręcic. Pojechaliśmy do karpacza zrobiliśmy testy wyszły ujemne. Chcę tu zaznaczyć że doktor stanowczo odradzał nam wizyty w tym szpitalu. Denerwował się jak poruszaliśmy ten temat. Wątpię aby ten lekarz posiadał specjalizacje z zawodu który wykonuje. W gabinecie bałagan rozgardiasz często 15 minut szukał dokumentacji. Następne 10 szczepionki przez co wizyta trwała w nieskończoność. Doktor żyje w swoim świecie tak mogę to określić. Przepisywanie sterty leków po których dziecko było tylko ospale nie przynosiło rezultatów a żołądek dziecko ma jeden. Ostrzegam przed tym lekarzem. Myślę że nie jest nastawiony w priorytecie na zdrowie a na pieniądze. Większość badań można wykonać w szpitalu za dużo niższa cene.

Nie polecam tego lekarza. Spotkałam go na Nocnej Opiece Medycznej na Kamieńskiego we Wrocławiu. Wizyta trwała ponad godzinę, nie dziwię się. Postawił diagnozę, zapalenie oskrzeli. Podczas wizyty tylko jadł, bawił się telefonem i ciągle wychodził do Pań pielęgniarek TOWARZYSKO, które również co chwilę przychodziły to z ciasteczkiem to kiedy przyjdzie wypić do nich kawkę. Pa Doktor powinien wiedzieć, że w pracy bada się pacjentów. Na koniec namawiał mnie żebym zrobiła u niego odpłatne badanie( tu na Kamieńskiego w gabinecie), bo dziecko na pewno ma alergie. Zdecydowanie nie polecam. Szkoda, ze ...

Zdecydowanie nie polecam. Szkoda, ze nie mamy już prawdziwych lekarzy.

Zdecydowanie nie polecam Pana doktora. "Wykrył" u mojego ojca zapalenie płuc, przepisał całą masę leków na 100% co wzbudziło ogromne zdziwienie farmaceutki i do tego pomylił się w dawkowaniu antybiotyku. Okazało się że po kontroli, następnego dnia u innego dobrego specjalisty żadnego zapalenia płuc nie ma i nie było. Dodam, że mój tato jest po zawale i w jego przypadku, zresztą jak i w każdym należy się wyjątkowa skrupulatność w diagnozie i leczeniu. Wizyta u dr trwa w nieskończoność, jest jakby w innym świecie, haotyczny. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz ostrzegam.

Pod maską uprzejmości kryje się osoba bez skrupułów wyciągająca pieniądze. Leki które sprowadza rzekomo zza granicy można spokojnie kupić u nas w aptekach dużo taniej niż u niego. Poza tym podaje je o wiele dłużej niż powinno się podawać co powoduje kolejne koszty wizyt. Wzbudzając zaufanie pożycza pieniądze od pacjentów a potem nie oddaje i ucina kontakt. Serdecznie odradzam.

Najlepszy lekarz, którego miałam szczęście spotkać w swojej przychodni. Nigdzie mu sie nie spieszy, nikogo nie pogania, a przy tym jest bardzo skrupulatny. Jako jedyny, u którego bylam w przeciągu ostatnich lat, wyjaśnił mi co oznaczają moje wyniki, z czego wynikają i co dalej z nimi zrobić. Przepisał kolejne badania na nfz, których inni lekarze, których o to prosiłam, nie przepisali. Ma świetne podejscie do pacjentów, jest wyrozumiały i fachowy. Jego wiedza, którą dodatkowo potrafi przekazać laikowi, jest zdumiewająca. Goraco polecam każdemu

Ludzie piszą że jest niedobry i kasę naciąga.ja tak niemy$le.żeby nie pan doktor to moje dzieci już by kilka razy w szpitalu leżały.po za tym co wy ludzie myślicie.że lekaż nie potrzebuje na życie.postawcie się na jego miejscu.poprawne leczenie musi kosztować.kasa chorych niszczy ludzi i oszukują albo badań nie robią.moje dzieci pijana lekarka leczyła, a teraz u Pana doktora jest wkońcu.tak jak trzeba fachowo.😊

Najlepszy lekarz.polecam wszystkim rodzicom.godny zaufania.inteligentny, miły.że szczerym sercem.naprawdę polecam.

Oceniam pozytywnie. Lekarz ten bardzo mi pomógł. W końcu wiem czego mam unikać bo testy sprawdziły się w 100%. Leki dobrał świetnie bo nie czuję się po nich skołowana jak po lekach które sama kupowałam bez recepty.

Biznesmen a nie lekarz.... Jego testy zawsze pokazują alergię do odczulania za które bierze dużą kasę a u prawdziwego lekarza te same testy nie wykazują alergii a jeśli już to taką którą nie ma potrzeby odczulać (za grubą kasę) a wystarczy leczyć doraźnie farmakologicznie. NIE POLECAM

NIE POLECAM