prof. dr hab. n. med. Ryszard Matusiewicz

Alergolog

Bardzo dobry lekarz. Od 10 lat poradnie poprzestawały na testach skórnych i wypisaniu antyhistaminy. Prof. stosuje w większości odczulanie, które w moim przypadku nie miało zastosowania, bo testy nic nie wykazały. Pomógł mi zrozumieć astmę oskrzelową oraz potrzebę zwalczania jej objawów.

Dr Matusiewicz traktuje pacjenta po partnersku. O wszystko można zapytać i dyskutować. Nie okazuje zniecierpliwienia.

Bardzo polecam tego lekarza pomaga w astmie, alergii każdego stopnia. Wystawiam ocenę najwyższa - 5.

Pan doktor przepisał mi sterydy, na astmę oskrzelową wywołaną alegrią, mimo iż wszystkie testy na alergię wyszłe ujemne. Nie zalecił żadnych dodatkowych badań. Kompletnie nie słuchał co do niego mówię. Przepisuje sterydy, jak witaminę C. Zdecydowanie nie polecam.

Przepisuje sterydy, jak witaminę C. Zdecydowanie nie polecam.

doskonały lekarz. Leczy naświatowym poziomie

doskonały lekarz. Leczy naświatowym poziomie

Wybitny specjalista, ma kontakt z chorym. Dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, Jest uprzejmy.

Nie polecam tego lekarza. Nie dość, że czeka się godzinami pod jego gabinetem (ale nie dlatego, że jest dokładny), bo każdemu pacjentowi opowiada o sobie, gdzie to on nie był i co on nie robił, to na dodatek leczy sterydami w tabletkach . Mnie leczył przez pół roku i szybko się wycofałam. Zmieniłam lekarza i wcale nie muszę brać sterydów. Narazie nie mam objawów ubocznych, ale dopiero nie biorę sterydów 2 miesiące. Mam wrażenie, że ten lekarz robi testy na ludziach tymi sterydami. Z tego co sam mówił bierze udział w badaniach leków.

polecam każdemu choremu z alergią.ten lekarz leczy nie tylko sterydami .Prowadzi odczulanie,Podaje w przypadku astmy leki rozszeżające oskrzela. leki przeciw histamnowe.W ciżkiej astmie cyklosporynę itp.Nie wiem o jaką alergię pani ma na myśli.Astmę oskrzelową leczy się w zależności od cięzkości sterydami. Sterydy wziewne nie dają objawów ubocznych. Prawdopodobnie dzękiprzyjmowanym sterydom czuje się Pani dobrze.

Lekarz, który potrafi leczyć tylko za pomocą sterydów, nie zwracając uwagi na konsekwencje. Mnie leczył sterydami i mydlił oczy, że nie ma innej możliwości leczenia przez dwa lata. Gdy mój lekarz rodzinny dowiedział się o tym natychmiast kazał mi zmienić alergologa. Nowy mój alergolog za głowę się złapał ile czasu ja brałam, przy lekkim stopniu alergi. w między czasie zaczeły się problemy z wątrąbą tj toksyczne uszkodzenie wątroby. Na tą informację profesor zareagował" sterydy nawet podaje się chorym na marskość wątroby". Dodatkowo doszło problemy ze stawami,problemy z tarczycą, nadciśnienie wewnątrzgałkowe. Nie wiele brakowało abym dostała jaskry. Nie biorę już sterydów prawie dwa lata i dopiero teraz po mału dochodzę do siebie. Dziwnym zbiegiem wcale nie muszę brać sterydów.