lekarz Ryszard Matuszkiewicz

Lekarz nie miły, brak szacunku dla pacjenta. Wiedząc że wyszły złe wyniki nie potrafił wesprzeć tylko zwalił winę na pacjenta. Nie polecam

Do doktora zgłosiłam się z podejrzeniem ciąży. Doktor zrobił usg (bardzo szybko), stwierdził że nie jest pewny czy to ciąża po czym przepisał mi leki podtrzymujące ciążę, gdzie przed chwilą nie był jej pewny czy ona wogole jest. W ten sam dzień udałam się do innego lekarza i Pani ciążę widziała oraz zauważyła torbiela. Wizyta trwała nie całe 10 minut

Dzień dobry. Piszę opinie o Doktorze M. jako partner mojej dziewczyny. Udała się ona do doktora po pomoc, ponieważ miała problemy z hormonami. Po pierwszej prywatnej wizycie, na której odbyło się badanie i wywiad, lekarz wydawał się kompetenty i godny zaufania. Kosztowała ona 150zł. Zlecił badanie krwi. Na drugiej prywatnej wizycie (również 150zł) doktor zobaczył wyniki badań i zapisał leki na obniżenie hormonów. Wizyta trwała maksymalnie 3 min. Lekarz na żadnej wizycie nie zapisywał nawet do kartoteki zebranego wywiadu z pacjentką. Na drugiej wizycie trzeba było wszystko przypomnieć. Moja dziewczyna po pierwszej tabletce bardzo źle się czuła, miała wymioty, mdłości, zawroty głowy. Po zadzwonieniu do przychodni, recepcjonistka zapisała pacjentkę na teleporadę na następny dzień. Niestety lekarz nie zadzwonił. Po kolejnym telefonie do przychodni Pani przez telefon powiedziała, że doktora już nie ma i ogólnie teleporady się skończyły i może umówić pacjentkę na normalną wizytę. Kolejne 150zł za szukanie innych leków, które mają pomóc a nie szkodzić. Dziękujemy za taką "pomoc". Nie polecam tego lekarza.

Lekarz miły i sympatyczny ale to wszystko. Kompetencje zerowe. Może kiedy kobieta nie ma problemów to się Doktor sprawdzi ale gdy jest coś nie tak to zdecydowanie nie polecam! Doktor źle wykonał zabieg ginekologiczny i przez niego miesiąc się leczę w Poznaniu i to jeszcze nie koniec. Przez doktora mogłam nawet na cmentarzu wyladować. Nie polecam nikomu ! I mam nadzieje, ze "lekarz" nikomu już nie zrobi krzywdy.

Bardzo dobry lekarz. Mi pomógł w chorobie mimo, że ponad rok nie wiedziałam co mi dolega zostałam odsyłana od jednego do drugiego lekarza dopóki nie poszłam do Pana doktora Matuszkiewicza który od razu wiedział jak mi pomóc.

witam szkoda slow dostałam tabletki na zatrzymanie miesiączki a miesiaczka wystepuje co tydzień i mowi ze nie powinnam jej mieć zwodzi i zwodzi a leczenie totalna porazka nawet konkretnej cytologii nie zrobi nie polecam

Nie polecam. Najgorszy lekarz jakiego znam. Zataja informacje o stanie zdrowia dziecka. Przez niego moja coreczka albo moglysmy umrzec. Cale szczescie ze mala urodzila sie wczesniakiem. Nie wiedzialam ze mala ma wodoglowie, a to musi byc ustalona cesarka z gory, bo albo mala by sie udusila, albo mnie by rozerwalo, cale szczescie ze nie doczekala terminu (oczywiscie urodzilam silami natury, bo nic nie wiedzialam o chorobie malej) oraz nie poinformowal mnie pan doktor, o ile mozna go tak nazywac o rozszczepie wargi (ktore sie tworzy w 6 tygodniu ciazy). Dziekuje tylko Bogu, ze kiedy zaczelam krwawic w 7 miesiacu szpital w słupcy przekierowal na polna w Poznaniu. Dzieki nim moja Nikola zyje.

Niestety nie polecam tego pana. Wszystko było ok, póki badania, za które zapłaciłam, nie wyszły z powodu źle pobranego wymazu. Pan doktor zaczął mnie unikać i odsyłać do "za tydzień". W końcu się poddałam, ponieważ pogłębiła mi się infekcja, a wcześniej przypisane leki nie pomagały i poszłam do innego lekarza, który zrobił mi bez problemowo badania i wyleczył infekcje. Doktor Matuszkiewicz uznał infekcje za drobną, a drugi lekarz uznał ją za ostry stan zapalny. Może miałam pecha, ale nie mogę polecić tego pana.

Od wielu lat chodzę do tego ginekologa. Jestem bardzo zadowolona. Wcześniej chodziłam do innych lekarzy, ale strasznie stresowałam się przed wizytami wręcz bałam, ale pojawił się w naszym mieście p.Matuszkiewicz i świat stał się inny. Jest jedynym ginekologiem, przed wizytą u którego nie odczuwam żadnego stresu.

Cały czas staram się o dziecko...A ten lekarz stara mi się pomóc w wykonywaniu różnych badań !!!