dr Ryszard Nawrocki

Chirurg naczyniowy, Chirurg plastyczny

wizyta u Pana doktora trwa 10 minut , brak rozmowy, liczy sie ilosc nie pacjet, na szczescie jest wybor lekarzy w tej dziedzinie, nie polecam tego lekarza

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata

miałam korekte powiek dolnych w kwietniu tego roku jestem bardzo zadowolona z rezultatów zabieg wykonano w Wrocławiu

jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pana doktora. Moją traumą były opadające powieki, prze co moje oczy zawsze wydawały się smutne... Na szczęście Pan doktor zajął się tematem :):):):) wszystko jest idealnie i nie ma zadnych blizn :)

Dziękuje Pani doktorze - teraz dzięki Pana pomocy mam w końcu normalne powieki - a nie takie zapadnięte, gdzie każdy od razu pytał co się dzieje i czemu jestem smutny - co mijało się z prawdą! w końcu ludzie widzą we mnie optymistę :):)

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Wrocław"?

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław
KLINIKA WIATROSZAK Estmedica Ekskluzywna Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej
Róży Wiatrów 10
Gabinet Angiochirurgiczny