dr n. med. Ryszard Olesiejuk

Pulmonolog

3,9

Nie tylko bardzo kompetentny lekarz ale i bardzo porządny człowiek.

Nie tylko bardzo kompetentny lekarz ale i bardzo porządny człowiek.

Ten Lekarz przez duże L, lekarz z powołania leczył zarówno moją Babcię jak i Teściową. Niesamowita kompetencja, kultura osobista, podejście do pacjenta. Moja Teściowa zawdzięcza Mu życie - bo tylko dzięki Jego uporowi jak i wiedzy zdiagnozował m.in. chorobę - gruźlicę osierdzia. Od wszystkich innych ...

Od wszystkich innych "lekarzy" słyszałam jedynie - "to starość proszę pani", zbywano mnie (opiekowałam się Teściową) i przygotowywano rodzinę na najgorsze. On natomiast nie patrzył na wiek, tylko chciał leczyć i ją wyleczył. Już 10 lat mija a Teściowa biega nadal jak motorek - jestem Mu bardzo wdzięczna. Popieram opinię, którą ktoś pisał po dłuższym pobycie w szpitalu, to był fantastyczny oddział w szpitalu przy Rycerskiej. Dr Rybkę również pamiętam, również wysoko cenię i polecam. Dziękuję Panie Doktorze :)

Leżałam przez dłuższy okres w szpitalu u Pana Doktora na oddziale i musze przyzanć,że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona w jaki sposób Pan Doktor prowadzi oddział.Pełna komptetencja zarówna Pana Doktora jak i lekarzy z nim współpracujących (Pani Katarzyna Rybka,Pani Barbara Wojnarowicz - Dimitruk) a także personelu pielęgniarek.Ludzkie podejście do pacjenta, pełne zainteresowanie pacjentem. Pan Doktor zawsze otwarty na problemy pacjentów.Dzięki Panu Doktorowi zostałam bardzo szybko zdiagnozowana i wyleczona. Dziękuję:-)Pacjentka

pacjentka zmarła w wyniku braku leczenia błędna diagnoza uprzejmość to za mało

pacjentka zmarła w wyniku braku leczenia błędna diagnoza uprzejmość to za mało

Wspanały lekarz, polecam jest sensowny. miły nie zostawi pacjenta bez pomocy i nie najwazniejsze są dla niego pieniądze, zeby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor .

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Rzeszów"?

Jabłońskiego 2/4

Podwisłocze 22a