lekarz Ryszard Pilarek

Neurochirurg

Moja pierwsza wizyta u neurochirurga z chorym kręgosłupem, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki temu lekarzowi nabrałem znowu zaufania do służby zdrowia, którą zepsuł mi jeden z lekarzy specjalistów ortopedów w moim życiu. Po wczorajszej wizycie pragnę podziękować Panu Doktorowi za nadzieję na to, że będę mógł jeszcze sprawnie chodzić w swoim życiu po operacji, którą już wyznaczył w m-cu listopadzie w szpitalu w Jastrzębiu. Serdecznie pozdrawiam P. Doktora, Mieczysław.

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Doktor Pilarek to najlepszy lekarz z którym się do tej pory spotkałam. Lekarz, który w 100% zajmuje się pacjentem. Na wizycie nie zbywa krótko ale poświęca tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie tłumaczy. Czułam się tak jakbym była tylko jego jedyną pacjentką. Sam poinformował o ...

Sam poinformował o terminie zabiegu. W szpitalu również w pełni zainteresowany pacjentem. Po operacji przychodzi , dopytuje czy wszystko ok. Nie tylko raz , ale ciągle. Naprawdę interesuje się wszystkim. Ja miałam operacje w zeszłym roku, w tym roku operację miał mój mąż . Jest również z Pana doktora zadowolony. Z czystym sumieniem polecam Pana Pilarka wszystkim.

To najlepszy lekarz neurochirurg którego poznałam.Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo .swoją pracę wykonuje sumiennie i z ogromnym poświęceniem. Polecam wszystkim pacjentom szukających wyjątkowego lekarza

Polecam wszystkim pacjentom szukających wyjątkowego lekarza

Wspaniały Doktor! Jestem niedawno po operacji, strach już się ulotnił i teraz mogę już bez emocji powtórzyć: Wspaniały Doktor. Kompetentny, życzliwy. Bardzo dziękuję za wszystko.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Wodzisław Śląski"?

None
Zioły 1C
Jastrzębie-Zdrój
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju
al. Jana Pawła II 7
Jastrzębie-Zdrój
Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim
26 marca 51
Wodzisław Śląski