dr n. med. Ryszard Sędziak

Neurolog

Jestem pacjentką dr Sędziaka od 2-ch lat.To wspaniały i godny polecenia lekarz.Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat jego kompetencji medycznej.Mnie bardzo pomaga ,wnikliwie bada ,dopasowuje leki odpowiednio do mojego stanu zdrowia.Kieruje na badania .Jest godny polecenia,gdyż to znakomity specjalista neurolog oraz zna się również na innych dziedzinach medycyny.Bardzo sobie cenię ,że trafiłam do tego wspaniałego lekarza i człowieka.Nie jest prawdą,że Pan doktor bierze do kieszeni,gdyż po wizycie opłatę wnosi się w rejestracji i otrzymuje paragon z kasy fiskalnej lub fakturę.Nie wiem czym kierowały się osoby ,które tak krytycznie szkalowały doktora.Podkreślam ,że mam bardzo dobre rozeznanie wśród specjalistów neurologów gdyż od 2003 roku poważnie choruję i dopiero gdy trafiłam do dr. Sędziaka ,mogę funkcjonować.

Nie polecam. Lekarz postawił błędną diagnozę i o mało nie wylądowałam na stole operacyjnym. Sprawdziłam diagnozę u innych lekarzy i potwierdziło to moje przypuszczenia- Pan doktor bardzo się pomylił.

Polecam z całego serca. Świetny lekarz, który najpierw wysłucha, zada sto pytań, skieruje na badania, a dopiero później postawi diagnozę i przepisze lek. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy...

Bardzo Dobry Fachowiec, który poświęca czas i uwagę na każdego pacjenta. W razie potrzeby Doktor wypisuje również swoim pacjentom same recepty, druki L4 bez pobierania opłaty za wizyty. Bardzo mi pomógł. Z całego serca polecam

Bardzo Dobry Fachowiec, który poświęca czas i uwagę na każdego pacjenta.

ogromna wiedza, lekarz budzący zaufanie i szalenie kompetentny, nie zamieniłbym doktora Sędziaka na innego lekarza, specjalista przez duże S

Doskonały fachowiec, przywrócił mnie do życia po tym, jak wielu innych skapitulowało - polecam z czystym sumieniem.

W poniedziałek opuściłam oddział neurologiczny,którym zarządza ten lekarz. Mogę spokojnie polecić ten oddział każdemu, na obchodzie pełna informacja dotycząca choroby, wysoka kultura osobista w osobie ordynatora. Przemiły personel średni i niższy. Jeszcze raz bardzo dziękuję za opiekę

Moja mama choruje na parkinsona , jej stan jest zły nawet bardzo pan doktor nic sobie nie robił z problemów jakie mama ma przy codziennych czynnościach ,gdy mówiłam że mama się przewraca jak chodzi wzruszał ramionami, kazał się jej przejść 3 kroki po czym stwierdzał że chodzi normalnie i nie widzi nic niepokojącego (mama teraz na wózku siedzi) wizyty trwały po 5 minut pytał jak się mama czuje i 100zł do kieszeni a na ost wizycie powiedział że jej nie pomoże i żeby więcej nie przychodziła tylko brała leki takie jak jej przepisał...nie monitoruje stanu zdrowia nie zmienia dawek ...nic nie pomaga beznadziejny lekarz

Nie chcę podważać kompetencji pana doktora. Wizyta była wieczorem, w jej czasie pan dr odbierał telefony, przepisał mi leki, których nie wolno mi zażywać ze względu na inne leki, które już mam ( nie pytał o nic). Był miły, ale w sumie to mi nie pomógł. Raczrj zlekceważył.

Bardzo dobry lekarz,okazujący zainteresowanie stanem zdrowia swojego pacjenta,miły i uprzejmy.Dzięki niemu walka z Sm nie jest taka straszna.