lekarz Ryszard Ślisz

Nie jestem juz pacjentka tego lekarza, ale to Jemu zawdzieczam to, ze 32 lata temu urodzilam zdrowa coreczke przy skomplikowanym porodzie. To wysokiej klasy specjalista i dobry czlowiek. Wtedy nie bylo super aparatury. Byly trudne warunki. A jednak Jego szybka decyzja i profesjonalizm pozwolila zebym cieszyla sie z przyjscia na swiat mojego dziecka. Musze dodac, ze wiele osob uprzedzalo mnie, ze moja corka w wyniku tego rodzaju porodu moze miec problemy neurologiczne. Przez wiele lat zylam w strachu.Niepotrzebnie. Dzisiaj to moja corka niesie pomoc innym i jestem szczesliwa, ze to dzieki Niemu i jego precyzji moge cieszyc sie kazdego dnia jej szczesciem.

Moja historia z tym lekarzem dopiero się zaczyna. Jestem w 11tyg ciąży,byłam u pana doktora już trzy razy i jak do tej pory wszystko jest ok. Jedynie co to mógłby być bardziej rozmowny. O wszystko trzeba go pytać samemu.

Super lekarz! Miły, troskliwy, kompetentny i zatroskany! Zawsze dokładnie opowiadał co widać na usg (nie trzeba było pytać, dopytywać), dopytywał o ewentualne dolegliwości ciążowe, służył pomocą i radą.

Jest dobrym lekarzem znającym swoje rzemiosło

Jest dobrym lekarzem znającym swoje rzemiosło

niby wszytsko ok,ale nie zlecal zadnych badan oprocz tych ogolnych. moje dziecko urodzilo sie z wada serca co mozna bylo wykryc w czasie ciazy. a do tego zrobil mi cesarke za wczesnie.!!

pan doktor stymulował mi owulację bez monitoringu, w czasie gdy nie nie miałam najmniejszej szansy na owulację, z uwagi na złe wyniki badań hormonalnych, których nie miał mi zamiaru zlecić. a jak się go o to zapytałam, to powiedział, żebym sobie chorób nie wymyślała. w końcu sama prywatnie sobie je zrobiłam. porażka na całej linii- rok leczenia z głowy. lekarz dobry dla pacjentek z bezproblemową ciążą lub żeby wypisać tabletki antykoncepcyjne... tyle w tym temacie.

dobry lekarz,godny polecenia.bardzo uprzejmy,nie ma zimnej twarzy i potrafi nawet sie usmiechac.dzieki niemu donosilam ciaze.