lekarz Ryszard Soczówka

Niestety zawiodłam się i przeniosłam do innego lekarza. Brak skierowań do specjalistów i na badania to norma. Dziecko cały czas chorowało, a jak się potem okazało, potrzebowało tylko wizyty u laryngologa i zabiegu!!! Straciłam rok.... ale teraz już jestem mądrzejsza przy 2 dziecku i innym lekarzu!!! Nie polecam. Jest dużo bardziej kompetentnych lekarzy, którzy potrafią rozmawiać i odpowiadać rzeczowo na pytania.

lekarz super chodziłam doniego jak jeszcze przyjmował w chełmie Śląskim naprawde polecam

Bardzo dobry specjalista. W przeciwieństwie do wielu innych lekarzy nie przepisuje antybiotyków na wszystko. Wysłanie dziecka na dodatkowe badania, specjalisty, czy zrobienie usg to nie problem. Cieszę się, że trafiłam do doktora Soczówki.

Szkoda nerwów nie polecam.Jeśli się idzie z dzieckiem do lekarza gdy jest chore to tylko syropki co można bez problemu samemu kupić ,badania krwi moczu i inne badania, skierowania np do laryngologa nie przepisze bo niema potrzeby.Takich lekarzy nie potrzeba nam.

Bylem z moim dzieckiem kilka razy u tego lekarza; tydzień po tygodniu bo nic nie pomagały lekarstwa. Za każdym razem lekarz dopisywal kolejne syropki (co dla tej przychodni jest norma) zamiast przepisać jakiś antybiotyk. My natomiast musieliśmy się męczyć z podawaniem niedobrych syropów. Dla porównania powiem ze gdy byliśmy u rodziny w Nysie a mały zachorował to lekarz od razu chciał dziecko skierować na oddział i przepisał antybiotyk w zastrzykach tłumacząc ze u małych dzieci każda choroba źle leczona może prowadzić do poważnych powikłań. Ogólnie ciężko się doprosić o skierowanie ...

Ogólnie ciężko się doprosić o skierowanie na badania np. na obecność pasożytów u dziecka (tak choćby to z ich pieniędzy te badania robiono. Z reszta uważam ze w Bieruniu nie ma dobrych pediatrów

JESTEM ZADOWOLONA ,LEKARZ Z POWOŁANIA,POLECAM

JESTEM ZADOWOLONA ,LEKARZ Z POWOŁANIA,POLECAM