lekarz Ryszard Soliński

jestem niezadowolona poniewaz zarazil mnie w czasie leczenia wirusami i od tego czasu cly czas choruje

A ja nie byłam zadowolona.Oszukał mnie.Sprzedał mi 5 tabletek na lepsze nawilżenie pochwy za 50 zł.W domu otwieram a tam brakuje dwóch tabletek a na odwrocie opakowania naklejka "próbka nie do sprzedaży".Więcej do niego nie poszłam a prowadził moją ciążę bliźniaczą,za wizytę z usg kasował podwójnie bo to bliźniaki więc dwoje dzieci do pomiarów..

Swietny lekarz. chodzilam do niego przez cala pierwsza ciaze.podczas porodu go nie bylo,ale przez caly czas sie mna interesowal :) chodze do niego rowniez w tej ciazy i jestem BARDZO ZADOWOLONA. jest bardzo dokladny,wszystko siwetnie tlumaczy,wyslucha i poswieca bardzo duzo uwagi. POLECAM! U lepszego lekarza nigdy nie bylam.

Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz. Polecam każdemu

Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz. Polecam każdemu

W wyniku sugestii Dr Jacka Kolanki przyjechałam do szpitala w Dzierżoniowie na trudną operację. Pan Ordynator w czasie rozmowy zapoznał się z moją trudną sytuacją rodzinną, zaproponował bardzo szybki termin operacji wykazując zrozumienie i ogromną serdeczność. Ludzi o takim sercu, fachowości i serdeczności dla pacjentów dzisiaj rzadko się spotyka. Bardzo, bardzo Panu dziękuję Panie Ordynatorze! Dziękuję również całej Pana załodze! Dziękuję !!! Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć.

Dr.bardzo kompetentny,poświęca dużo czasu,miły......ale do czasu porodu,w szpitalu brak zainteresowania,zachowuje się tak jak by człowiek nie był przez 9 m-c jego pacjentem,spodziewałam się lepszej opieki w szpitalu,a doktor nawet jak był na obchodzie to nie zapytał się czy wszystko dobrze,ale jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to jest super:)Pozdrawiam doktora:)

Wybrałam Dr Solińskiego tuż przed planowaniem ciąży. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo uprzejmy i dokładny. Jestem bardzo zadowolona i będę polecała go każdej kobiecie!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, przyjmuje mnie nawet w weekendy, jak nie mam czasu w tygodniu. Wszystko szczegółowo tłumaczy i nigdy nie wstydzę się o nic zapytać, jeden z lepszych, z tych, jakich w życiu miałam okazję odwiedzić.

Zdecydowanie lekarz godny polecenia, zwlaszcza kobieta w ciazy. Doswiadczony, traktuje pacjetke jak osobe, a nie jak kolejny, medyczny przypadek. Polecam!!!

polecam kobietom w ciąży

polecam kobietom w ciąży